Gliss Kur- ASIA STRAIGHT

Príspevok v téme: Gliss Kur- ASIA STRAIGHT
anabell

Skúšali ste niektorá tento šampón alebo kondicionér? www.hips.cz ževraj to vyrovná a uhladí vlasy. čiže myslím že neičo ako nivea straight and easy. Určite si nerobím nádej že mi to vyrovná kučeravé vlasy, ale chcela by som aspon lesk, hebkosť a menej krepovitosti, sadu gliss kur mam velmi rada. Mate niekto skusenosti s tymito vyrobkami?

brckaa

Optimista_dozaista

ty si presne môj prípad a súhlasím s tebou. netreba za kaž. cenu vlasy žehliť, stačňi len vhodný strih a je to. ja si vlasy vyfúkam difúzerom a už iba ofinku jemne prežehlím, lebo moja ofia sa mi kučeravá nepáči.

Optimista_dozaista

Radsej vlnite vlasy, ktore vyzeraju zdravo, ako vecne zehlena ostata slama. Vlnite vlasy tankovali dlho aj mna, ale nakoniec som musela uznat, ze som v nich zvodnejsia.

aeshly

aalicaa... l´oréal som tiež vyskúšala a dá sa, ale gliss k. u mNˇa zatiaľ naj. Mastneli mi vlasy z nejakých šampónov, ale z gliss kur nie, tka som spokojná, jediný, čo sa mi neosvedčil je na hnedé vlasy, ale zas ešte všetky som nevyskúšala a preto chcem poradiť. Mám zničené vlasy, lebo kaž. deň žehlím a už nehccem, lebo ich potrebujem zregenerovať, no za ten čas, čo nebudem žehliť by som rada nejaký dobrý šampňon od gliss kur, kt. mi pekne zvýrazný kučierky. ˇČo by ste mi odporúčili. Skúšala som inak ten fialový, ale len šampón, nie celú sadu a vlasy mi nevyrovnal.

aeshly

trixy4... áno to je naozaj perfektná kozmetika celkovo. Dloho som použ. žltú sadu na roz. konce a bola som spokojná, no potom som začala striedať a skúšať nové značky a vlasy sa mi výrazne zhoršili, nezaberali ani šampóny z lekárne, tak teraz som sa vvrátila znova ku gliss kur. Súhlásim, skvelá značka.

Čiže ty používaš celú sadu, ale máš na mysli Gliss Kur- ASIA STRAIGHT? Z toho používaš celú radu a ten zvýrazní kučery? Lebo v podobnej téme si písala, že ten šampón nie je dobrý na kučery a radšej odporúčaš ružový, že ten viac zvýrazní kučery. A nemal vy ten fialový skôr vyhladi´t kučery ako zvýrazniť? Nechápem teraz celkom, tak ako to je?

trixy4

je to perfektna kozmetika,myslim znacka,Uz ju pouzivam dlhsie sampon,masku,kondicioner aj sprej a je super.Lepsiu znacku som zatial nenasla.Je naozaj pravda,ze zvyrazni kucery.Mam to vyskusane.