Gliss Kur- ASIA STRAIGHT

Príspevok v téme: Gliss Kur- ASIA STRAIGHT
anabell

Skúšali ste niektorá tento šampón alebo kondicionér? www.hips.cz ževraj to vyrovná a uhladí vlasy. čiže myslím že neičo ako nivea straight and easy. Určite si nerobím nádej že mi to vyrovná kučeravé vlasy, ale chcela by som aspon lesk, hebkosť a menej krepovitosti, sadu gliss kur mam velmi rada. Mate niekto skusenosti s tymito vyrobkami?

aeshly

Lenuša... presne to je môj prípad. Mám kučierky a keď si vlásky umyjem, tak mám taky objem jak afro, proste hrúza, musím si ich žehliť a komplet vyrovnávať, no ešte dávnejšie som používala sadu gliss kur, tú žltú na zničené vlasy a bola som spokojná, tak neviem prečo som začala skúšať iné prňipravky, ale čo už. Proste vtedy som mala pekné lesklé zvýraznené zdravé kučierky plné života, žehlila som si akurát tak ofinku a to bolo všetko. Tak sa vraciam ku gliss kuru. Lebo nič iné sa mi neosvedčilo viac a to som už používala aj prípravky z lekárne, no tiež o ničom.

Lenuša

no ja mam kucerave vlasy a dneska som ho pouzila, sampon a balzam... vobec mi to vlasy nevyrovnalo, ale som s nim spokojna, pretoze-teraz mam take krasne kucery :))) jaj normalne sa mi pacia tie rulky co teraz mam, jak keby som si ich natacala :))) nevyrovnalo mi to ale skraslilo kucery!!! predtym som mala taky objem jak afro, teraz uplne super!! haluz

davovy_psychant

aj som si kupil asia straight balsam a musim uznat je uzasny sice mi vlasy nevyrovnal ani o kusok ale po vyzehleni sa mi nestocili a to bola vonku pekna hmla musim ho vynachvalit ak si zehlite vlasy a popritom pouzivate tak je to super!!!

salka

vyskúšala som a musím povedať, že je to super šampóm. Naozaj mi sadol. Síce samotný šampňon nevyrovnáva vlasy, no moje vlasy sú po vyžehlení ešte dlho rovné.

zuky

TA REKLAMA JE UPLNE UBOHA... .Daju tam nenormalne kucery a tvrdia,ze ten pripravok ich vyrovna uplne aj bez zehlicky... . Ako mozu hentak zavadzat.. . Ten pripravok ... a vobec aj nivea ma co robit s rovnymi ... nie to esze s kuceravymi vlasmy.... .