pocit trapnosti..

Príspevok v téme: pocit trapnosti..
endeslly

ahojte..neviem ci sa to stava aj vam ale mne teda dost casto ze ked sa napriklad niekde dobre bavim tak na druhy den sa k tomu stale vraciam az dospejem k myslienke ze som sa spravala trapne a co si teraz o mne ti ludia myslia..nejde o to ze by som robila skutocne nieco za co by som sa mala hanbit len ked sa uz dostanem do nalady(a to aj bez alkoholu)stane sa zo mna temperamentny clovek:Dtrepem hluposti nahlas sa smejem a potrebujem na seba uputat pozornost takze dost casto napriklad kricim(nie od hnevu:D)...no a potom sa ktomu v myslienkach stale vraciam a normalne sa citim zle aj ked som pred tymi ludmi aj ked oni to mozno tak neberu...ja vlastne neviem ale myslim ze mam problem vysporiadat sa s tym aka vlastne som..

kiki

Ja mam podobne pocity. Tiez sa super bavim a potom sa bojim co si kto o mne mysli a pod, ale vyriesila som to tak ze na to nemyslim. Proste som sa bavila a koniec koncov vsetci mali vypite a spravali sa tiez mozno odviazanejsie a spontannjesie ako obvykle takze uz to neriesim.

citronika

teraz mam presne taky pocit.vcera som bola na uzasnom koncerte s kamaratmi,spoznala som novych ludi,s ktorymi je radost rozpravat sa.len ked je clovek potom taky rozjareny z toho vsetkeho,co okolo seba ma,z toho ked sa vyborne bavi,vsetko je take spontanne a clovek sa akosi prestane obmedzovat,ovladat,odhodi zabrany aby sa pokial mozno co najlepsie zabavil.len to rano po tom veceri je take divne..rozmyslas,ci si niekoho neurazila tym,co si mu povedala,ci sa mas/nemas citit trapne za urcite veci,ci uz su to slova,ciny,situacie..a takto sa to kumuluje,hromadi a nakoniec z toho vzide jeden velky neprijemny vecer.a konecne stanovisko?hm..ten vecer sa asi nepodaril.nemal/a som to robit..alebo - bolo to hrozne,strasne a pod.
asi je lepsie sa skor zamerat na tie pozitiva ako hodnotit "nekontrolovatelne spravanie samych seba" (iked nic vazneho sa vlastne ani neudialo).je to iba nas nazor,ini maju na okolnosti casto ini pohlad.u niekoho urcity podnet vyvola usmev a u ineho zasa poburenie.kazdy reaguje uplne inak.a tak je to so vsetkym.koniec koncov,ludia sa aj tak zaujimaju viac o seba ako druhych,cize rozoberanie vlastnej osoby vzhladom k ostatnym (ked sme im vyraznejsie neublizili alebo nesposobili nasimi skutkami ujmu) zostava nadalej neopodstatnene a bezpredmetne.
skratka si danu chvilu uzivajte a uz tolko neuvazujte :)

bibiana1986

no momentalne po vcerajsku, ano poznam ten pocit, presne neznasam taketo rana ako bol aj dnes, premietat si cely vecer, a pritom som sa nespravala nejako priserne, ja mam zase opacny problem, ty vravis ze sa smejes nahlas trepes a podobne, ja praveze naopak, ked si aj trochu vypijem tak ako keby som sa branila sa bavit len aby som neurobila nejaku blbost a potom vyzeram ako keby som sa nebavila, a ked sa aj bavim aj tak mam na druhy den cudny pocit, strasne..