bielozlty vytok - zapacha

Príspevok v téme: bielozlty vytok - zapacha
zufalaaa

prosim vas, cim mozem zlepsit svoj stav?mam bielozlty husty vytok ktory zapacha tak kyslejsie nie po rybach..nemam svrbenie ani palenie..kazdy den jem cesnak davam si laktobacily nepijem kavu ani ochutene sladke napoje ..nejem sladkosti len vynimocne.. co mi narychlo pomoze?na gynekologiu mozem az o tri tyzdne..predpokladam ze aj pohlavny styk by som mala vylucit

draci_zub

Baktérie rastú tam kde na to majú vhodné podmienky. Imunitu človeka možno ľahko potlačiť jedom, ťažšie zlou výživou a najťažšie takzvanými infekciami.

jajkafr

pepe
výtok nemusí zápachať len po rybách... každá baktéria provokuje svoj špecifický pach...
normálny výtok je priesvitný, nezapácha a je väčšinou počas ovulácie, ak je výtok sfarbený do žlta, biela, je hrudkovitý vyzerá ako tvaroh a zapácha ide pravdepodobne o zápal... v niektorých prípadoch nemusí ísť o zápal bakteriálny ale alergický v každom prípade je dobre zakročiť nejako liečbou pretože ak sa zápal rozšíri môže spôsobiť v budúcnosti neplodnosť.

prinzesin

ahojte......takze ja mam skoro ten isty problem,len z rozdielom ja mam svrbenie a palenie posvy....chystam sa teraz k doktorovi,mam strach,co to je....dam vediet......pa

majkaw

neumyvaj sa obycajnym mydlom alebo sprchovym gelom,moze to byt sposobene tym,kup si radsej mydlo v lekarni urcene na intimne miesta

pepe75

...ked to nezapacha po rybach, tak by to malo byt ok...a neprehanas to s tymi zdravymi vecami? ved nemusis pojest vsetok cesnak sveta aby si bola tam dolu fit! a chalovat laktobacily tiez nieje vyhra...skus sa umyvat cistou vodou a hlavne sa tolko nesleduj...

musska

no nemusi to byt nic zle, pocas cyklu sa zvykne menit aj farba a konzistencia,..a zvykne to byt aj ked ta prefukne,vonku je kosa:))ked tak si kup gyntima tabletky do posvy, je to vlastne laktobacil plus vytazok zo salvie, je to bez predpisu a moze sa pouzivat aj preventivne

katusaa

ahoj,
podla mna chod ku gynekologicke, moze to byt zapal z infekcie, svrbenie a palenie posvy sa moze ukazat neskor. vytok ma byt bez zapachu, nie bielozlty a husty. nieco tam nemas v poriadku, urcite chod k doktorke. pa

veverqua

Ak nemas svrbenie ani palenie, tak ten stav nemas tak akutny. Ved pokial nejdes na WC, o tom vytoku nemusis ani vediet. Hlavne klud. Uvidis, ako sa to dalsie dni vyvinie, a ak by nepreslo, chod o tie tri tyzdne na gyndu. Drzim palce.