Záchvatovité prejedanie

adrianka

ahoj jaaaaaaaaa! aj ty mas problem s bulimiou? ja totiz neviem ci ju mam alebo nie. bojim sa o tom niekomu povedat-isto by ma nikto nepochopil,koho poznam. tak co robit?
POMOZ PROSIM ako zistit ci nou trpim alebo nie.please........

jaaaaaa

adrianka máš roztiahnutý žaludok...skus stále menšie davky aj ked sa to dobre pise ale skus...uvidiš pomalilinky si telo bude menej pýtat a hlavne pi vela vody čistej

adrianka

HLADAM cloveka na pokecanie o bulimiii! chcem schudnut, ako kazda, ale vzdy to nevydrzim a prejem sa! som TUCNA!preco jem....?

rscica

dneska som len pila nechápem ako som to vydržala kedže mavam záchvaty prejedania sa....stále ked som pocitila len kus hlad tak som vypila 2 šálky čaju podotýkam s cukrom...citim sa super zajtra si dávam ovocný den :) a potom sa budem snažit jest v malých dávkach pravidelne...dufam, že sa mi to podari - verim si :)

jaja

zujka...poviem ti to tak,ze trva to roky kym to uplne prejde....postupne sa to zlepsuje,ako aj u teba az sa tie pocity napokon vytracaju stale viac a viac.gratulujem,len tak dalej=D

zuju

no boj este nie je vyhrany, hlavne ked som v necinnosti ako teraz ked som doma chora tak len jem a spim... alebo mam nervy na nieco, vtedy sa prejedam, stahujem brucho a mam hrozny strach ze priberiem