Záchvatovité prejedanie

mama42

kolko mas rokov kiara??? 16?? vacsinu dievcat trapia tie iste veci ktore teba vo vasom veku...ste v puberte je to normalne
n

mama42

kiara88
Kolko vazis a kolko merias???
Ano medicina dokaze uzasne veci a urcite dokaze ti vyliecit travenie ..ty nie si lekar ... vedia vyliecit rakovinu ...myslim ze by mali vediet vyliecit aj lenive creva:)

kiara88

ja zase az tak netrpim,to je viacero veci naraz co ma seru...skola,chalani,laska,zivot...a hlavne hmotnost!!!chcem schudnut aspon 4kg.ake myslis ze medicina dokaze veci??

mama42

kiara88
prosim ta chod sa liecit---skus nad tym aspon rozmyslat ...o tom traveni ma sewie pravdu je to nebezpecne...takto uzivat prehanadla...nasledky mozu byt velmi vazne....

mama42

kiara88
nie nie..aj s tym obmedzovanim by ti lekar najlepsie poradil ...dal by ti nieco aby si to znasala lepsie to vysadzovanie ...alebo ja neviem aky by bol postup...POVEDZ MI PRECO TAK TRPIS??? KED lekarska medicina dokaze neskutocne veci???

sewie

kiara,prehanadla nikdy nie je dobre uzivat dlhodobo,zleniveju ti creva a nevedia si potom same poradit,pri tych mnozstvach co si do seba davala mas zrejme uz dost znocene travenie,musis to okamzite riesit,ak nechces ist za psychologom,chod aspon za normalnou obvodnou doktorkou,nech ti pomoze s tym travenim-nech ti nasadi liecbu,asi ti najskor skratka vysadi tie prehanadla a odporuci ti nejake jemnejsie,upravi ti stravu a po dlhsom case-na toto fakt musis byt trpezliva,to budes zvladat bez akych kolvek prehanadiel..ale musis to hned liecit!nebud hlupa,na tom ze zajdes k lekarovi nic nie je,ak by som bola na tom tak ako ty,nevaham ani sekundu..nikto sa predsa nemusi a nedozvie na co si u doktora bola!vyliecis sa a budes mat konecne pokoj!

sewie

sunny mas pravdu-presne-cokolady oriesky mastne a podobne veci,plus depresie z chlapov ,skoly,pocity smutku...teras som si nasla ale dobry caj ktory tieto pocity zmiernuje a zlepsuje naladu...diiik za pochvalu(: ale ver ze mas na to obrovsku zasluhu!dakujem dakujem dakujem!dufam ze sa vyliecis,a ze ta nemocnica bude v pohode!a nezabudni mi napisat sms,alebo trebars aj zavolaj,hned ako budes moct!

kiara88

ja to musim fakt najskor obmedzit a to tym ze zacnem sportovat a menej jest,,,ale ked teraz mame hrozne vela ucenia tak sa to moc neda:((