Tabletky Clostilbegyt

Príspevok v téme: Tabletky Clostilbegyt
mišička

ahojte kočky, chcem vás poprosiť o radu, je tu niektorá z vás ktorá užívala hormonál.tablety CLOSTILBEGYT???? ja totiž HAK užívať nemôžem,a aj keď CLOSTILBEGYT není HAK..sú to predsa hormonáln.tablety,,,tak sa ich bojím začať užívať, že tam je nejaké riziko ako pri užívaní HAK..napr., trombolza a podobne
dievčatá..keď ste niektorá užívala CLOSTILBEGYT..-napíšte i aké to bolo, či ste nemali pri užívaní nejaké problémy..a hlavne, či vám tie lieky pomohli-ďakujem

mucajuca

ahoj, mne predpisal tieto lieky gynekolog,aby sa mi zvacsili vajicka, nakolko nie je mozne zatial u mna otehotniet/priemer malych vajicok je maly/,tiez mam z toho divny pocit,ale verim,ze to pomoze.

farmaceutka

Clostilbegyt obsahuje latku, ktora posobi proti estrogenom a naslednymi regulacnymi mechanizmami vyvola ovulaciu. Kedze sa uziva iba 5 dni v mesiaci, nemusis sa bat.

mišička

farmaceutka..čaw..práve kvôli neplodnosti..nemôžem otehotnieť,,lenže tie tablety vraj obsahujú stereoidy aj hormony..tak sa bojím, aby mi nejak neublížili, hlavne čo sa týka srdca

farmaceutka

Clostilbegyt sa pouziva na vyvolanie ovulacie pri anovulacnych cykloch, ktore sposobuju neplodnost. Preco ich mas uzivat ty?