TEHOTNÁ?... prosím je to súúúrne

Príspevok v téme: TEHOTNÁ?... prosím je to súúúrne
srnka

Ahojte, chcela by som sa opýtať či môže byť baba tehotná z tohto: môj chalan ma prstoval a potom ja som robila jeho rukou pričom mal vo mne prsty... tými prstami sa ničoho nechytal proste len ich mal vo mne a druhú ruku pri tele a ja som jeho urobila... potom sme si aj on aj ja umyli ruky a asi o hodinu som mu to urobila znovu s tým že mal znovu prsty vo mne... bolo to hneď po mojej menštruácii čiže cez neplodné dni a ruky si umyl aj on aj ja... je šanca že by som bola tehotná? bola som u gynekologičky pretože som mala čudný výtok tak mi dala tabletky... môže mi menzes meškať z tabletiek? prosím je to súrne :((

kohut

ja sa nesmejem!! urcite mozes byt kludna na milion % tehotna niesi !
ja som raz mala trosku tvrdsi sex s frajerom no na druhy den som trosku krvacala a nic to nebolo len to ze sme to prehnali noo ;) ale strach nemusis mat tehotna urcite nie si ,,to by si bola vynimocna ..

srnka

nje z toho prstovania... ale tak že či sa mohlo nječo z toho čo sa z neho dostalo von dostať do mňa... prosím len sa mi kôli tomu nesmej vážne nemám to anikomu povedať bo šeci by ma vysmiali:(

kohut

akoze sa pytas ci mozes byt tehotna s prstovania ???hej ? dobre som to pochopila ??
no jasne ze nie ako by si mohla otehotniet s prstovania??

kohut

akoze sa pytas ci mozes byt tehotna s prstovania ???hej ? dobre som to pochopila ??
no jasne ze nie ako by si mohla otehotniet s prstovania??