Valentinsky darcek

musska

kiki, je mi luto,ze mas tak napaditeho frajera:))) ale kytica ruzi, romanticka vecera, ale wellness vikend len vo dvojici, a mozem menovat este milion veci potesi kazdu zenu,..je to sviatok zamilovanych a je to podla mna pekne..Tak sa potom mozes ohradit aj vianocami, tie su taka ista komercia,ale stazujes sa ked mas dostat darceky??NIE,..tak potom?Dnesne vianoce od tych klasickych maju tak daleko ako MDZ od VOSR.. Ludia by si mali davat najavo lasku cely rok,je pravda..ale nedat najavo akurat 14.2 len preto ze je to sviatok je bulshit.. Ja mam rada vsetky sviatky a vzdy sa potesim ked ma moja draha poovicka prekvapi, nejezim sa hned..

kiki

Ano viem kto bol sv. Valentin ale preco ho oslavujeme teraz po x rokoch, preco sme ho neoslavovali aj skor...lebo nebyt tych amikov tak u nas doteraz netusime ze nejaky sv Valentin existoval a nemame tu dnes z toho uz tyzden pred tym psychozu co kupit frajerovi alebo frajerke

vevericka

hej presne tak..povodne krestansky sviatok inac..myslim, ze az v nejakom 1967 to vatikan zrusil(teda ak si dobre pamatam ten rok), amici to uz len propagovali dalej a prebrali tak ako vlastne prebrali vsetko, jedine, co maju povodne su stare indianske tradicie a mozno den neazavislosti a vdakyvzdania, ostatne je vsetko z europy, len oni musia vzdy zo vsetkeho robit velke halo..

lesslie

amici to mozno propaguju vo filmoch a tak, ale zamysli sa: odkial asi pochadzal svaty Valentin, knaz, ktory tajne sobasil zamilovanych vaznov....v Rime...tak to nedavajte amikom, ked v tom nemaju ani len minimalnu zasluhu na tomto sviatku...a inak ja som si ho oslavila asi tak, ze som varila cajik mojmu drahemu, bo ma chripku a myslim, ze to ocenil viac ako ho tahat do kina, alebo mu darovat nejake srdce od fidorky..

kiki

Vieš musska, keby som bola z toho hotová tak po prvé nepíšem do tejto témy svoj príspevok a po druhé nie je nič horšie ako dostať na Valentíne obrovské červené srdce z nápisom I love you, ktoré dostalo milión ďalších ľudí a len preto, lebo AMÍCI si raz zmysleli oslavovať tento deň a my blbí Slováci sa ako vždy opičíme, lebo čo je zo západu je to naj...Myslíš, že oni oslavujú napr. deň žien alebo deň matiek???

musska

baby,..ste pokrytecke.. boli by ste uuplnee hotoveeee, keby vas drahy priatel prisiel s romantickym prekvapenim na valentina, tak sa tolko "netvarte" :)))

amorea

nie je predsa len 1 den v roku kedy si povieme mam ta rad...a navyse ked budem chciet urobit priatelovi radost kupim mu darcek kedykolvek :-)

vlado

Valentin mi pripada totalne sviatok ako zase z cloveka vytiahnut prachy.Pokial niekoho lubime,myslim si ze kazdy z nas si spomenie na toho druheho hoci kedy,a nie len ked je sviatok.