Zápach z úst, žiadne pokazené zuby, ani problem so žaludkom.

lichen

Ahoj Araz mohol by si mi napisat na moj mail kde si objednal alebo kupil ten gel microsilver? vdaka . ale bud taky dobry posli mi na mail

bubinko83

martin kup si vlakninu psyllium v lekarni.Ja som sice zo stolicou nikdy problemy nemala ale tato vlaknina je super.Asi maš zanesene čreva ked ti aj pachne z ust.Nemaš biely povlak na jazyku?

titi...

Nemôžeš to mať z hrdla?Mojej dcere som si všimla akurát pred týždnom,že má taký čudný zápach.Ako ked niečo hnisá.Chorá už dávno nebola.Pozrela som sa jej do hrdla.Z jednej strany na mandliach som jej zbadala maličké žltkasté niečo.Skusila to vypláchnuť.Zmizlo to.Na druhý den znovu.Jemne som na to zatlačila so špáratkom.No ukázal sa tam hnis.Určite starý zápal.Ukážem ju lekárovi,nech jej dá na to niečo.

oklamaný

Zobné pasty sú ďalším klincom do vašej rakvy.

Ak chcete mať zdravé zuby, treba:
1. Nemať žiaden amalgám
2. Jesť zdravo, aj vitamíny
3. Občas žuvať niečo tvrdé, posilujú sa tým zuby a tie sú potom odolné voči chorobám.

oklamany

Ak máte zápach z úst a máte amalgámy, je dôvod jasný. Amalgámy sú oveľa väčší problém ako len zápach.

radca

Mne zubárka doporučila MicroSilver zubnú pastu a mám už pokoj. Tiež som sa boril s týmto problémom. Tu je niečo o tej paste:
Jedinečná, inovatívna Hightech zubná pasta/gél pre optimálnu hygienu ústnej dutiny. MicroSilver redukuje mikroorganizmy, potláča škodlivé baktérie v ústach. Slúži na starostlivosť o ústnu dutinu pri paradentóze, znižuje výskyt zubného kazu, zubného povlaku a ďalších prejavov paradentózy. MicroSilver Dental Therapy - návod na použitie: Zubný gél využitie ako zubná pasta: Nanášajte 2x denne ráno a večer a používajte ako klasickú (normálnu zubnú pastu). Po aplikácii si vypláchnite ústa. Zubný gél ako preventívna ochrana: Nanášajte 2x denne ráno a večer na vyčistené zuby. Nevyplachujte. Zamerajte sa na tieto problémové miesta: 1. Medzizubné priestory - naneste malé množstvo gélu na zubnú kefku a jemne vyčistite medzizubné priestory a nechajte pôsobiť. 2. Pre starostlivosť pri problémoch s ďasnami - pomocou zubnej kefky opatrne vmasírujte do ďasien a nechajte pôsobiť. 3. Ochrana proti zápachu z úst - gél naneste na jazyk a nechajte pôsobiť. Obsahuje Fluorid Sodný.

araz

ja ma ten isty problem,bola som na gastro,krcnom,u zubara,dala som si aj von korunku,lebo som myslela,ze to moze byt z toho,na dentalnej hygiene som bola a stale mi smrdi z ust,som s toho nestastna,neviem ci mozem mat este problem s travenim,jazyk mam stale potiahnuty bielym povlakom,staci ak nieco male zjem a hned mam povlak na jazyku,zuby a jazyk drhnem stale a poctivo...drhnem ho tak,ze sa az davim,ale ruzovy ho nikdy nemam,vzdy tam trocha ten povlak ostane,skusala som ho zotierat aj lyzickou,mesiac som drzala aj protikvasinkovu dietu,cize som uplne vylucila cukro a bielu muku,ale zapach som mala stale
citala som uz vela prispevkov o tomto probleme,ale este nikto nenapisal ci a ako sa ho dokazal zbavit...