Novy svetovy poriadok

technécium

tak engel, konečne sami,vieš čo myslím, že som špatne zaparkoval, tak kde sme skončili, s dovolením jednu vec si musíme ujasniť dobre, nebudem ti kecať, mne je v skutočnosti úplne jedno čo ťa zaujíma, alebo čo si myslíš, ale písať sem budem aj tak, bezdôvodne, nie aby som získal informácie, je to zábava pre mňa, môžeš si hovoriť čo chceš mňa to nezaujíma

technécium

ja chápem, čo je život- život je spôsob existencie bielkovín, aj na mesiaci boli objavené bielkoviny len pravotočivé- je tam život alebo nie, život sú aj anaeróby vieš, a neviem, keď sme docela nezaujímavá planéta v malej galaxii, zastrčenej dakde bokom, prečo si myslíme, že všetko sa točí okolo našich "geniálnych" výplodov, že sme niečo extra

myslienka

hmm..no trosku k teme by to neslo? Hovorim o NEW WORLD ORDER..zglobalizovanie sveta..Europska unia, Severoamericka unia, Africka unia..jedna celosvetova vlada, politici ako nastrcene figurky niekoho oovela vyssieho (bankari a spol..)

technécium

svetovlády a dvojičky a podobné koko.iny, všetko tu už bolo, dvojičky boli zrútené tak isto ako postavené a je jedno kedy sa to stalo nie, 11.11, hovorím, že v akomkoľvek dátume nájdem niečo "magické"
, kto bol kedy na mesiaci a pod, aj ja som bol 9 mesiacov pred 11 augustom, v niečej cicine a nevyvodzujem z toho svetovú vojnu i keď je to celkom ľahké pospájať fakty,

jajka001_

kto hovori o zaniku ludi? hovorim o zaniku zivota. trosku si nastuduj nieco o historii
zanik ludstva ma nijak zvlast netrapi

myslienka

ach..keby sme vedeli, co je loz a co je pravda..nic nie je 100% podlozene, mozno verim blbosti ja, mozno ty..ale kazdopadne je to zaujimave..ja uz tiez sama neviem, ci sa da dnes vobec este niecomu verit..) ja sa skor len priklanam k jednemu nazoru..

jajka001_

zivot na zemi uz parkrat skoro zanikol. a zlo medzi ludmi momentalne je najsilnejsie. ludia uz uplne stratili zakladne hodnoty. a hlupost rastie geometrickym radom.
inak cim viac je tych blbosti na nete tym viac ludi tomu veri, ako povedal technecium, viackrat opakovana loz sa stava pravdou :)
skor uverim tomu ze sa blizi koniec sveta vdaka globalnemu znecisteniu Zeme - pretoze to je skutocnost.

engel

to technecium: s urazkami by si sa mal obratit niekde inde:na mna neposobia :-). Ak nemas kapacitu na to,co citas,tak kasli na to a najdi si inu temu,alebo zaloz si vlastnu.Vidim ze vsade si akosi vedla...Vzdelavaj sa viac,neuskodi ti to...Odpoved si mozes usetrit,nezaujima ma. A