SOLARKO:(

Príspevok v téme: SOLARKO:(
čiči

Ahojte chcela by som sa opytat nieco ohladom solarka:( chodim do solarka asi 3tyz. ale zo zaciatku co som bola som bola v turbe a dost ma vsetko stipalo:(, az teraz som sa zacala supat na chrbte, brucho v pohode, ale chrbat sa mi supe:( chcela by som sa opytat, ze ked pojde zas do solarka . a opalim sa nato stale sa mi to bude supat, alebo ja neviem:( ak ma niekto s tym nejaku skusenost prosim poradte... dakujem velmi pekne

mary-anne

najlepsie ti poradi presne niekto v solarku, kedze kazde solarko je ine, niektore je turbo a tak. ja vzdy zacinam piatimi minutami a postupne pridavam. a samozrejme si telo aj natieram specialnou kozmetikou.

kristin22

ahojte baby, zacala som brat BetaBronz, mam velmi svetlu plet, cista snehulienka a uz sa mi to nepaci :D chcem sa spytat, ako mam zacat so solarkom? chcem vybrat toto balenie, je to na mesiac, ochrani to pokozku...vraj:) po kolko minut na zac? a potom ako pridavat?

sissssa

no v dnesnej dobe to je so zdravim tazke, no moznost si vybrat sa vzdy najde :) (okrem prikladov ako vzduch so smogom nechcem dychat, no som z BA, takze co ine mi ostava okrem prestahovania sa...)Ja som si vybrala tu zdravsiu a to neopalovat sa na slnku. Vy tu druhu, takze vsetko je ok, lebo obidve strany su spokojne :)

mary-anne

vies, vsetko v dnesnej dobe skodi, ani nevies ako.. aj normalne slnko skodi.. a vzdy sa hovori, ked robis nieco s mierou, neuskodi ti to tak velmi.
ked sa o pokozku staras pocas opalovanie, hydratujes ju, kremujes, ten skodlivy ucinok, nebude az taky viditelny. ved koza v starom veku straca ziviny, je flakata(starecke skvrny) a nemusis vediet, ci to bolo z opalovania.. budes vyzerat rovnako, bohuzial...
tak preco si neuzit hnedu pokozku, ked je to mozne?!

sissssa

aj ked to robite s mierou, ta pokozka trpi, je viac vysusena, mozno to nevidiete hned, ked ste mlade, ale po niekolkych rokoch nad tym zacnete uvazovat pri pohlade do zrkadla...viem o com hovorim, ved moja babka opalovanie zboznovala a teraz ma na kozi kopec skvrn, cela je zosusena a trpi... a to jej zacalo vpomerne mladom veku... btw. ja som tiez bledunka :) no ked uz tak si dam na seba samoopalovacie mlieko a ked uz som na slnku tak faktor 30 aspon... chcem byt mlada aj ked budem stara :D

opalena

na jar som tiez isla, solarko bolo take kde sa lezi. zacinala som malo minutami, potom som pridavala a napriek tomu sa mi spalilo brucho. Vobec som nebola pekne rovnomerne opalena, ale zhora ano a zboku nie. tvar mi ostala pehava, no asi radsej ostanem bleda. Alebo sa mam otacat ked tam lezim?

mary-anne

ja som tiez taka bledula a chodim pravidelne kazdy rok tak pred letom do solarka a potom je to take super!!taka hneda by som nebola nikdy "len" zo slnka:-))
veru ked sa robi vsetko s mierou, nemoze sa nic stat..

suns

vies, my co sme biele ako steny, nie je to extra sexi... mozno na to doplatime, a mozno nie.. ak budeme vsetko s mierou robit... v solarku som bola 3 x a cez leto ma hned krajsie opalilo... teraz sa chystam pred letom tiez, ale len tak jemno:)

sissssa

mohla dostat rakovinu....boze ludia, nepochopim, preco si nicit pokozku, ked nemusim... no nic, 100 ludi, sto chuti