CO SI MAM UZ O TOM MYSLIET? Kto vie prosim, nech poradi

Príspevok v téme: CO SI MAM UZ O TOM MYSLIET? Kto vie prosim, nech poradi
kvietocek

S priatelom sme mali spolu sex, myslim ze to mohlo byt aj cez plodne dni, pretoze mne sa to velmi tazko urcuje mam nepravidelnu menstruaciu..a pouzili sme kondom..vzdy ho pouzivame,durexi:)no a teraz mi meska menstruacia uz 8 dnii..a ja uz som z toho na nervy..urobila som si dva testy jeden ked mi meskala 6(negativny) a druhy o dva dni..aj ten bol negativny..tento mesiac som zazila aj dost stresov..mala som skusky z autoskoly, a moja sestra bola v nemocnici..a teraz sa stresujem koli tomu ze mi meskaju.:(moze to byt z toho? boli ma trosku hlava..ale som prechorena..mam nadchu a tak..mozno je to z toho..len dnes rano som sa zlakla lebo som sa zobudila na to ze mi je na vracanie..a ostalo mi tak cely den..neviem preco..dufam to nieje ta ranna nevolnost..fakt si davame pozor to by bol nefer.:( prosim napiste svoj nazor ja uz som zufala...dakujem

chruminka

cawky.. urcite nie si.. ukludni sa.. men ked meskaju a mam strese tak mi este dlhsie potom meskaju.. lebo psychyka je svina.. fakt.... robi divy... hlavne sa ukludni a si v suchu :)) potom daj vedeit :))

ninka21

podla mna tiez nie si,prsia ta mozu boliet aj preto,lebo este len dostanes a ta nevolnost.....nelezie na teba nieco,nemas teplotu?aj mne je napr,zle a uz to mam za sebou...

avinka

podla mna tehotna isto nie si...ja som uy tolkokrat stresovala v podobnzch pripadoch a ani raz som nebola..cim viec na to mzslis, tzm dlhsie ti kramz meskat budu a privodis si aj take priznaky,co ani tehotne nemaju...u mna najzaujimavejsie bolo, ze uz som rano vracala, kramy nikde, zlepsil sa mi cuch, nenormalne citlive prsia som mala, tak uz revy, ze co teraz..urobila som asi 5 testov, vsetky negativne..isla som na gyndu a ked mi lekarka povedala, ze tehotna nie som urcite, na druhy den zrazu ma nic nebolelo ani ma z jedla nenapinalo a obden som aj menzes dostala..:)

ienlbsid

hlavne sa ukludni:) ked sa tak moc bojíš, že neveríš ani testom, tak chod k lekárovi a on ti to potvrdí:)