Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

staram sa o PERY a predsa su SUCHE

Príspevok v téme: staram sa o PERY a predsa su SUCHE
ixy

moje pery nie su az tak strasne suche ale predsa nie hebke a hladke pocas celeho dna,ked si nanesiem balzam tak 30 min su OK ale potom su zase mierne vysusene a dost to vidiet,pouzivam labello-tuhe jahodove a potom take v tube vytlacacie co je zaroven leskom,apilikujem ich aj 5X za den+pocas dna pouzivam este ruz a lesk,co mam robit preto aby neboli suche vobec?aj 15H po naneseni????mam pouzivat iny balzam?ja pouzivam iba tonovacie,poznate neaky dobry tonovaci???no mozno je mojich otazok vela,ale budem velmi rada ak ich zodpovedate,dakujem:-]

wero

aj ja suhlasim s "halalaaa". hlavne je teraz v zime mazat, mazat, mazat! ja sa bez balzamu na usta nepohnem ani na krok! ani v lete! nosim ho dokonca aj doma v teplakoch...

halalaaa

s.m.i.l.e.-- ten hojivy zazrak je total hlupost! ja som si s nim natierala dlhsiu dobu,vsak mi pery zahoji a vobec!este viac mi pery vysusil, bolo to hnusne!
pripajam sa k wero- placenta je uzasna. najprv bol problem si zvyknut na tu zvlastnu chut a vonu,ale moje pery su hodvabne jemne. alebo tiez je dobry vitalos medovy a hrozienkova ruzova masticka. jednoducho klasika! a za malo penazi:o)
ziadne drahe masticky nie su ucinne aspon pre mna nie..a labello uz vobec nie!

wero

...natierajte si pery obycajnou placentou - idealne na noc - v kazdej drogiske to maju - asi 55 sk stoji - lacne a 100% ucinne, zahoji aj do krvi popraskane pery - to iste spravi aj vceli MED

tinusska

ja som ho dostala nastastie na vianoce ako darcek, ale keby si brala ten roaccutane, uz ti je cena jedno, len nech pomoze...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.