staram sa o PERY a predsa su SUCHE

Príspevok v téme: staram sa o PERY a predsa su SUCHE
ixy

moje pery nie su az tak strasne suche ale predsa nie hebke a hladke pocas celeho dna,ked si nanesiem balzam tak 30 min su OK ale potom su zase mierne vysusene a dost to vidiet,pouzivam labello-tuhe jahodove a potom take v tube vytlacacie co je zaroven leskom,apilikujem ich aj 5X za den+pocas dna pouzivam este ruz a lesk,co mam robit preto aby neboli suche vobec?aj 15H po naneseni????mam pouzivat iny balzam?ja pouzivam iba tonovacie,poznate neaky dobry tonovaci???no mozno je mojich otazok vela,ale budem velmi rada ak ich zodpovedate,dakujem:-]

tinusska

hovorte mi nieco o suchych perach... beriem roaccutane, takze doslova zeriem balzamy na pery.... najlepsi (ked to zoberiem ako prenosny do kabelky) je balzam od Vichy - Nutrilogie Levres - stoji cca 320 Sk, ale zatial najlepsi.. potom je to obycajny jeleni loj... ak mate aj kutiky uz, tak odporucam na noc natriet pekne na hrubo balzamom SOS od Dolivy, ta mi ich krasne zahojila... a inak kokosovy olej... :)

akinom007

no mne labello kedysi vyhovovalo ale teraz ho nemozem kupovat vobec strasne susi pery, ja neviem asi do neho davaju nieco ine ako kedysi :) alebo ja fakt neviem, to iste si na labelle vsimla kamoska.
Skus si pery natriet medom, hlavne na noc, ked uz nic nejes, nepijes.
a ja som raz kupila nejkay balzam na pery v lekarni ale od vtedy som ho nevidela nai si nepamatam nazov ale vtedy som mala krasne hladke pery , cervene bez jedinej prasklinky, zahybu..
ale natierala som ich po kazdom jedle/napoji.
a este jedna rada po kAZDOM umyti zubov si pery nezabudni natriet, bo to dost susi pery tiez..

enalisa

tak so si celý večer natierala pery tým medom a ešte som si pred spaním natrela hrubú vrstvu a ráno to bolo ovela lepšie aj tie prasklinky už neštípu ani ich nemám také vysušené.tak asi ten med fakt pomáha

ssia

najnajnaj na vysušené/popraskané pery je infadolan= taký krém na popáleniny, síce nevonia tak pekne ako nejaký balzam ale zato je účinný. fakt účinný, len ho treba často dávať:)))

Ivka 1

Skuste balzam z aloe, pomah nielen na suche pery ale aj na rozne suche flaky na pokozke.
Upokojuje, vyhladzuje a zvlhčuje popraskané a suché pery napomáha pri prevencii herpesu.
- zabraňuje bolestivým prasklinám pokožky /vhodný aj na nohy /
- je ideálnym pomocníkom v núdzových situáciách, ako je napr:
- uštipnutie hmyzom
- drobné rezné rany či popáleniny
- pomoc aj prevencia pri oparoch
- ekzém v oblasti očí
- zvýšenie lesku pier pri podklade matného rúža
- zvýraznenie lícnych kostí a oblasti očí
- uvoľnenie tesného prsteňa z prsta
- opar v oblasti pier pri prechladnutí
- ošetrenie uší pri spálení slnkom
- na ošetrenie citlivých bradaviek / kojace matky, športovci/
- vonkajšie hemoroidy
- kúzelná palička pri detských odreninách,drobných porezaní
modrín
- ošetrenie vyštípanej pokožky pod nosom pri prechladnutí a
nádche
- na ochranu obočia a oblasť línie vlasov pred farbením alebo
nanesením mlieka na zhnednutie pokožky bez opaľovania
- na pálenie po bodnutí a svrbivé vyrážky
- na zmäkčenie suchej kože
- rezné rany pri holení
- pri popŕhlení pŕhľavou

Mimi323

enalisa, to je neprijemné. Ja takéto pery nemám a to v poslednom čase nepoužívam nič, len sem tam si dám kokosový olej.
Tak to je sila, balzamy škodia, nie pomáhajú.

enalisa

mne hovor o suchý perách,ja mám akurát teraz pred sebou misku s medom a natieram,natieram a natieram
ja mám vyskúšané už pomaly všetky balzámy a stále nič a to ešte vypijem 2 litre vody denne,už som zufala a momentálne mám štádium šupinky a popraskané krvavé pery