28ma tabletka HAK (?)

Príspevok v téme: 28ma tabletka HAK (?)
kajaka

dobre ranko! takze moj problem: uzivam HAK Jeanine, teraz akurat beriem posledny 3ti blister z balenia a jedna tbl sa mi nejako vybrala z blistra a stratila niekde v kabelke. je potrebne brat vsetkych 28 pre pozitivny ucinok proti otehotneniu, ci to nebude vadit? teda viem,ze teraz,ked som ju nevzala, mi pride menstruacia skor. a vcera sme sa s priatelom aj milovali..
tak ci to nebude chybat ta jedna tbl, ci je moznost, ze budem tehotna?!
dik

mirussik

nie nevsimne, to je jedno ze ci skoncis blister presne na ejdnu tabeltku, alebo o dve skor. len musis zobrat prvu tabletku o den skor potom, pauza nesmie byt dlhsia ako 7 dni.

kajaka

mirusik, tu ide o to, ze som nevzala poslednu tabletku a niekolko hodin pred tym,ako ju mam vziat, som sa milovala.. to viem,ze som chranena pocas pauzy.. jedine,ak by si telo "vsimlo", ze mi ta prestavka prisla o den skor..hmm

kajaka

joj, mas pravdu, pomylila som sa, myslela som teda 21u tabletku!!!
(pred tym som brala chloe,tak ma to zmiatlo) dik za upozornenie..
no tak meni to nieco na veci? som aj napriek tomu chranena? a nemoze mi to nejako uskodit?

kajaka

no mne sa tiez nieco mari,no nie som si ista. ved milovali sme sa rano, to je vlasne par hodin,co som zobrala este tu 27mu tbl.tu 28mu by som zobrala nasledne vecer o 20h. takze teraz neviem..
viem,ze si s HAK mozem posuvat cyklus...