Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Stach z vysetrenia pomoztemi

laurincarko

co ta tam mohlo stipat, nechapem.pouzivas tampony ci vlozky? ak tampony tak by si tam jeden prst mala v pohode vlozit

jojka_

To len s prstom som skušala :) aky to bude pocit pri tom vyšetrení. Ale bolelo ma to a začalo štípať, tak už neskušam. Ano som panna.

mirkaa

gynekolog je ako kazdy iny lekar. napr. ja sa omnoho viac bojim zubara. u gynekologa je najhorsi ten pocit hanby, inak je vysetrenie bezbolestne, treba sa uvolnit a nie je ziaden problem. ja si pamatam, ked sme dospievali, kazda kamaratka sa bala, postupne postretavali priatelov a chceli HAK a nic ine im neostavalo, len ist pozriet pana doktora a vsetky sme to prezili. ak sa hanbite doktora, tak skuste ist k doktorke, ved ona bude vediet ze ste tam prvykrat a bude chapat, ze sa hanbite. kazdy gynekolog moze mat rozny postup, nevidim problem aby sa s vami gynekolog rozpraval, ked budete oblecene a az potom vas posle do kabinky sa vyzliect a tak sa nebudete nahe premavat po ambulancii. mne osobne nikdy gynekolog prsia nevysetroval a ked som bola panna, vysetroval ma cez konecnik. akurat zobral vyter. nic to nie je! raz z nas budu mamy, nie take veci nas cakaju :) sme zeny a vydrzime vsetko ;)

jojka_

Baby som rada, že je tu takato téma. Chcela by som vedieť, už sa tu písalo, že gynekolog nejakými klieštami to tam dolu roztiahne,ale ako hlboko?
To len tie vonkajšie "pysky"?, alebo aj tam hlbšie? Ak aj tam hlbšie, tak kolko asi na 3cm? Lebo ja som skušala iba, aky to bude pocit a tam hlbšie ma to bolelo, takže tam by som mu to neodporučala rozťahovať. Asi by som to nevydržala.

mimuska

ja uz nikam urcite nepojdem k ziadnemu gynekologovi. potom co som si dnes tu precitala mam este vacsi strach a hanbim sa este viac

laurincatko

tak im to povedz jemnejsie, ja cakam? a asi aj ony cakaju. jedna ma v pysku hrcku a caka uz vyse roka ved su blbe, ci mas na to iny nazor??

laurincatko

a ty, preco si nebola este u doktora? gynekologa? si panna ci si mala uz styk?
a inak ako vidim, tak ty si sa uz do zrkladla pozerala a vies, co tam dolu mas. tak vies, co uvidi doktor.

sajfina

laurinca ide o to,ako si im to napisala,myslim,ze to vsetko islo napisat trocha inak a nie tak,aby z toho mali baby este vacsi strach

vikii

V jednom pysku nán asi 4 cm velku hrčku. Je to už asi rok a mám pocit že sa zvacsila,čo tomôže podlavás byť?bojím sa ale nechcemisť k tomu gynekologovi:( Môže to súvisieť s bulímiou?