Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

zosvetlenie vlasov PROSIM RADY:)

Príspevok v téme: zosvetlenie vlasov PROSIM RADY:)
whee_ee

mám dosť tmave vlasy, farbím si ich na tmavo hnedo.. svoju prirodzenú farbu mám tiež tak tmavšie hnedú, ale svetlejšiu od tej, na akú si farbím.. ale rada by som si vlasky zosvetlila. čakať kým vyrastú nechcem, nemám na to nervy,keď vidno ten rozdiel, aj keď nie je veľký..ale vidno to. :)... takže, chcem sa opýtať, aké máte skúsenosti s nejakými farbami alebo prostriedkami na zosvetlenie.. časom by som sa chcel adopracovať ku svetlo hnedej..tak do leta.. ale chcem zosvetlovat postupne.. napr. o dake dva odtiene alebo tak.. obyčajná farba mi na tmavú nechytí.. takže.. prosím o rady.. čo tak napríklad brillance luminance ten hnedy odtien??... neostanem z toho ryšavá? pretože sestre to na hlave porobilo šarapatu.. ale zaujímalú má aj vaše skúsenosti.. každá rada bude dobrá..Ďakujem:)

whee_ee

a to aj ked chcem len 1-2 odtiene na zaciatok??:) v drogerke som videla minule práve taký zosvetlovac..ale neviem ako by to dopadlo, huch :(...stál asi 200 sk..

vladuska5

Awoj, tiez som si farbila vlasky na tmavohedo - skoro az cierne. Potom som si zmyslela, ze chcem blond a tak som si vlasy 2x doma gumovala a som si ich skoro uplne znicila. Boli svetlejsie, ale take hnedo-rysave. Mam znamu kadernicku a tak mi ich dala dokopy a este stale dava a je to super, tak ti poradim :) Spravila mi husty biely melir a zvysne vlasy zafarbila takou uplne prirodzenou strednou hnedou farbou - takou, ake su moje original vlasy. A asi kazde 2 mesiace mi to zopakuje, ale melir uz len na odrastene konceky. No a kebyze by som si teraz dala nejaku hnedu farbu, tak by som ich mala svetlohnede (vdaka meliru) a este by boli take vytonovane, co je teraz velmi moderne - nieco ako preliv. Tak ked sa ti moj vlasovy pribeh pozdava, mozes vyskusat. Ale pozor, farby nie z drogerky, ale len kvalitne z predajni, co su cisto na farby, melir tiez.

sissssa

farbis sa pernamentnou farbou, alebo samponom? Ja by som pockala aspon mesiac nech sa mi ta farba trosku vymyje a potom skusila hodit svetlejsiu. Alebo ked chces chem. farby kadernicka ti poradi v tomto smere snad najlepsie...nie je nic horsie ako nevydareny experiment s chem. farbami :))

alebo skus hennu, no tu naozaj az mesiac po poslednom farbeni...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.