Zapalene a upchate horne dychacie cesty(nosne dutiny)

Mirka889

ja som mala problemy s dutinami /stafylokok/ tak som na skusenost svojej znamej pouzila koloidne striebro /2xdenne strieknut do nosnej dutiny/ a za par dni bolo po probleme. Samozrejme treba pri pouzivani koloidu pit dostatok tekutin na odplavovanie .

F&F

Trpim tiez na upchate nosne dutiny.Bakterialne vysetrenie mam negat.V noci mavam paniku z udusenia.Pomoze mi infracervene ozarovanie?

ggjjk

Dobry den uz asi pol roka somdost casto chory a boli ma hrdlo v poslednych troch mesiacoch mam skoro kazdy den zvysene horucky a kazde dva tyzdne antibiotika ale horucky pretrvavaju.Zistili vsak cistu v lavej prinosnej dutine a taku malu v pravej prinosnej dutine ale povedali mi ze z toho nemozem mat horucky.Mozte mi poradit ake vysetrenie by mi pomohlo?Teraz ma aj bolieva hlava.dakujem

hollock

SINUCLEANSE ® SYSTÉM a Physiomer, je tieto prípravky možné voľne kúpiť v lekárni alebo je potrebný lekársky predpis?

RNG

SinuClense a Physiomer je vyplachovanie nosa slanou vodou. Odmyje sa tym cast infekcie a infikovanych hklienov, ale je to velmi slabo antimikrobialne.

Ja odporucam ovela ucinnejsie vyplachovanie, staci par kvapiek koloidnej striebornej vody alebo roztoku citricidalu(4 kvapky do 1 dl vody) niekolkokrat denne, aby sa nakaza v nose a prinosnych dutinach uplne potlacila.

sya

ja som mala strasne bolesti hlavy asi tak 7 rokou dozadu... nakoniec mi tiez prebijali dutiny... kazde dva dni asi tak 6x... ale viem, ze sesternica si kazdy den preplachuje nos s takom nadobkou priamo na nos... so slanou vodou... naleje do jednej a vytecie to tou druhou...

harendarcik

zdravím tak tento problém mám aj ja dosť dlho, teda cca.5rokov čo sa sledujem.V priebehu tých piatich rokoch som bola min. 2x ročne prepichovať nosné dutiny, pretože som mala zápal dutín.Stačila silnejšia nádcha, chlad obdobie medzi sept.do marca apríla a problém bol tu.Vyustilo to natoľko, že ma objednali na OP nosných dutín, kde mi zistili cysty na obidvoch stranách cca. 9-13mm.Po operácii som si tiež vyplachovala nos s Psysiomer spray, dalej mi naordinovali avamys no prešlo 1 a pol mesiaca od OP a citim sa akoby sa mi to začalo všetko vracať.Cítim tlaky v hlave, hoci si vyplachujem s Physiomerom denne aspon 3x.Tak neviem.Sú tie spreje vôbec dobre????Normálne sa bojím jesene a zimy kvôli tým dutinám, lebo viem čo to je za nepríjemnosť.

bio

Nosne umývanie s SinuCleanse ® systém:
Najbezpecnejši, najefektívnejší spôsob, ako zmiernit príznaky bolest dutín. Pomocou SinuCleanse ® Systém denné podporuje dobré zdravie, nosovej, zlepšuje kvalitu života pre osoby trpiace dutín, znižuje potrebu liekov a zmiernuje mierne až tažké sinus-príznaky súvisiace. Štúdie preukázali, že nosovej umývanie môže byt rovnako úcinný ako drog terapiou a tiež prispieva k zlepšeniu úcinnosti protidrogovej liecby, ak je použitý spolu.
O SINUCLEANSE ® SYSTÉM:
Zabranuje prechladnutiu a podporuje dobrý zdravotný stav, ktoré sa na cistenie dutín dutiny

Redukuje dopravné zápchy a dutín tlak / bolest
Zmiernuje príznaky alergie
Zmiernuje suchost nosovej, dýchavicnost a rýmu
Znižuje kašlom a dalšími príznakmi post-nosovej kvapkanie
Podporuje zdravý nosovej priechody
Zaobchádza s chronickými symptómy sinusitída
Podporuje obnovu ciliární funkcie
Zlepšuje drenáž
Zlepšuje spev FUNCION profesionálnych spevákov a hercov
Zlepšuje dýchanie
Zlepšuje cuchu a zmysel chuti
Zbavuje nádchy tehotenstva

Pablo

Môj problém - aj po využívaní antibiotik AUGMENTIN a SOLMUCOL a CLARINASE REPETABS sa môj zdravotný stav- upchaté nosné dutiny nezlepšil.Pred 2 rokmy mi už 2 krát prepichovali nosné dutiny.K tomu som aj alergička na prach a peľe.Prosím Vás o radu ako ďalej riešiť môj zdravotný stav.Vopred Vám ďakujem.