s chudnime raz a navzdy 2

suzen_

vidis ninka??

a ja som pritom iba povedala ze zelenina nieje dobry napad na veceru..lenka sa do mna pustila ze som sebec a uz to pokracujeee..ako som povedala spravila osm vam tabulky pretozenemozete za to ze sme sa chytili..a tema je tiez spat..takze pekny den

ninka21

no dost,chovate sa vsetci jak pubertaci,ved to nie je normalne,to je uz TRAPNE!!!!ked to niekto cita,ta si pomysli,ze nam uz s z toho chudnutia asi preskocilo!!!!!tak uz prestante!!!!

pazur

suzen, ja si tiez myslim, ze si velmi vztahovacna a pokial nie je po tvojom a niekto ma iny nazor a postoj, tak je zle.. ja sa len cudujem, ze na Tebe baby tu tak visia, asi to mas v sebe.

suzen_

ZALOZILA SOM NOVU TEMU PRETOZE TU SU SAME HADKY!!

ZALOZILA OSM JU PRE BABY ABY TAM MALI TABULKY ABY O NE NEPRISLI KEDZE TU UZ NEBUDEM CHODIEVAT TAK CASTO A NEMOZU ZA TO ZE SME SA POHADALI A NIE ZE TU ROBIM PORIADKY!

...

ja som síce nezainteresovaná osoba vo vašej téme, ale už je zase suzen vo svojom a začína robiť poriadky. chce zakladat novú tému a tuto chce zrušiť...
ak jej dakto protirečí a nie je všetko tak ako povie ona... tak je zle
lenka má pravdu...

suzen_

taaakze

spravila som tabulky a zakladam novu temu schudnime raz a navzdy! tuto nechame vymazat ale az zajtra nech si ostatne baby precitaju co sa tu dialo...a potom budeme pokracovat v novej zalozenej teme..

ninka21

AAAAAA Miska no fakt super sa ti asi dari,neboj tvoje dni prejdu a vaha sa pohne,to sa pohla aj mne,ked mi skoncili a tie problemy s tym...normalne sa tesim,ked sa zajtra povazim,lebo som dost makala a som sa aj pomerala a mam 3cm z pasu dole uz mam konecne fajne brusko a my nevysi sadlo,len ten zadok oooooo:((,ale na leto sa tesim a Leni jak chces,ale viacerym to ide lepsie,,,presviedcat ta nebudeme,ale vzdy sa mozes pridat...ja nestojim na nijakej strane,lebo vzdy ked som sa do dacoho zacala starat,vzdy som bola ja ta najhorsia,takze ja neriesim