stastie vo vztahu

Príspevok v téme: stastie vo vztahu
apolena

chcela by som vediet ako je to u vas vo vztahu. ked som s priatelom tak som stastna, skakala by som az po strop a davam najavo to ze som rada ked sme spolu. on je "pri zemi" a tvari sa akokeby nic, to ze ma lubi mi povie velmi zriedka. aj ked sme v sukromi tak sa tvari ako po 20 rokoch manzelstva, pri tom sme spolu nejake 2 roky. uz som z toho zufala, lebo ma to stve, ze neda najavo to co citi, ak nieco vobec citi...
je to aj u vas takto?

apolena

to som uz skusala...a zase nevolam mu casto, ale vzdy castejsie ako on mne... ale ked sa odmlcim, pride mi to ako trest pre mna, a nie pre neho. pochybujem ze by si to vsimol...
rozmyslala som aj nad prestavkou vo vztahu, ale nemam istotu z jeho strany zeby sa pocuil, a potom by sa do toho vratil.
uz len celkovo prestavka vo vztahu naznaucuje to, ze vztah uz asi pokracovat nebude...

Deee

berie ta ako istotu, vie, ze ho milujes a vie, ze to tak bude vzdy, ved mu to davas najavo, svoje city si nechava pre seba...ved preco by ich vyjadroval ked si ta uz davno ziskal, mam takmer 3-rocny vztah a vyraz muza po 20 rokoch manzelstva som videla len raz, bud trosku tajomna, menej volat, menej pisat sms, az mu zachybas a to urcite pride ozve sa a povie co citi...zo zaciatku vztahu som sa mojho priatela tak nevedela dockat a tak sialene mi chybal, ze som mu staaaale volala a pisala a z toho by zasibalo asi kazdemu, potom som prestala, lebo som si vsimla, ze to nikam nevedie a postupne zacal volavat on mne, lasocka kde si? chybas mi...