Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

otazka pre baby

Príspevok v téme: otazka pre baby
sherry

ahojte babeny,chcem sa opytat,nemate niekedy pre sexe mindraky z toho,ako "voniate" tomu svojmu?ja by najradsej pred kazdym sexom letela do sprchy,aby som sa citila fresh:)niekedy som az paranoidna,hoci sme sa o tom aj bavili a ubezpecil ma,ze je vsetko ok,ja sa citim byt spinava,pritom dodrziavam hygienu,aj vytok mam taky...no normalny,som vadna,ci aj vy mate niekedy take pocity???

sherry

alpa,ved ani moj to neriesi,to len ja moc riesim:) niekedy mam praveze pocit,ze im to chuti viac take prirodzene,nie cerstvo umyte nejakym intimnym mydlom,ktore ma cudnu chut

alpa

sherry, presne tak, priatelovi budes "chutit" aj ked sa neosprchujes tesne pred.. Ved vies aky su chlapi nadrzani. Moj taketo veci vobec neriesi ked sme v "najlepsom" :-)

tinusska

ked je to iba sexik, tak sprcha nemusi byt tesne pred tym, ale pokial ma byt aj oral, tak sprcha musi byt tesne pred tym... :)

sherry

alpi,tie obrusky su dobry napad,dakujem,ze ste sa ozvali,baby...asi robim chybu v tom,ze vsetko prilis rozoberam,namiesto toho,aby som si uzivala sex,rozmyslam o tom,ako mu chutim...chlapom je to jedno,oni take dilemy nemaju,proste chcu sex a bodka,aj keby sa nesprchovali tyzden:)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.