iný štýl

Príspevok v téme: iný štýl
technécium

zdravím všetky kočky, potrebujem poradiť, chcem sa vás spýtať na niektoré babské veci a naučiť sa ich tak
1- rozhodol som sa, že si nechám narásť dlhé vlasy, mám ich husté a kučeravé, len teraz, keď sú trochu dlhšie tak to vyzerá ako keby mi vybuchla bomba na hlave a toto je problém, ako a akú si mám kúpiť čelenku, alebo ako si mám dávať tie sponky do vlasov stačia 2 alebo je lepšie viac, potom by ma zaujímalo idem si dať urobiť aj melír, treba prekryť šediny a neviem ako dlho vydrží tá farba/ myslím počet umytí vlasov a tak/- chcem 3 kombináciu čierna,červená a biela
potom ma zaujíma idem si dať aj náušnice, či moc ťahajú ucho, lebo chcem také tie malé obrúčky okolo ucha aspoň 3 a či to aj hnisá a potom ešte váš názor na kravaty u mužov- ja nosím stále len košele a stále vykasané a idem si nakúpiť kravaty len neviem či sa viac hodia kratšie a užšie, alebo tie dlhšie a idem si dať aj kérku na krk, toto je už na 100%, už som aj objednaný do salónu a zadara u kamošky
tak mi ma dosť veľmi zaujímal váš názor, potom hodím aj foto
a v sexuológii je to preto, lebo sa jedná o krásu a následný sex
ďakujem

technécium

shaula baranicu do hlavy a čo tak radšej baranicu pri hlave podržať, úplne postačí 4 cm pod mojím nosom

vinka

no ja ta nepoznám, ale myslím že sa asi dosť nudíš, mňa by nebavilo písať takú dlhú blbosť. možno s azabávaš na odpovediach, alebo čo.

suns

noo pretoze si tu pisal viackrat o zamestnani, atd... pripada mi to tak, ze nie si student, resp. neprezentujes sa tak... ja by som typovala ze klames:P