iný štýl

Príspevok v téme: iný štýl
technécium

zdravím všetky kočky, potrebujem poradiť, chcem sa vás spýtať na niektoré babské veci a naučiť sa ich tak
1- rozhodol som sa, že si nechám narásť dlhé vlasy, mám ich husté a kučeravé, len teraz, keď sú trochu dlhšie tak to vyzerá ako keby mi vybuchla bomba na hlave a toto je problém, ako a akú si mám kúpiť čelenku, alebo ako si mám dávať tie sponky do vlasov stačia 2 alebo je lepšie viac, potom by ma zaujímalo idem si dať urobiť aj melír, treba prekryť šediny a neviem ako dlho vydrží tá farba/ myslím počet umytí vlasov a tak/- chcem 3 kombináciu čierna,červená a biela
potom ma zaujíma idem si dať aj náušnice, či moc ťahajú ucho, lebo chcem také tie malé obrúčky okolo ucha aspoň 3 a či to aj hnisá a potom ešte váš názor na kravaty u mužov- ja nosím stále len košele a stále vykasané a idem si nakúpiť kravaty len neviem či sa viac hodia kratšie a užšie, alebo tie dlhšie a idem si dať aj kérku na krk, toto je už na 100%, už som aj objednaný do salónu a zadara u kamošky
tak mi ma dosť veľmi zaujímal váš názor, potom hodím aj foto
a v sexuológii je to preto, lebo sa jedná o krásu a následný sex
ďakujem

technécium

dobre ako sa sem dávajú fotky, šiltovky sa mi moc nehodia- myslím a gél sa nehodí do mojich vlasov, lebo sú moc objemné a husté a kučeravé
rifle, tenisky to nosím stále ale tričká to nie, v podstate mám len nejaké 3 tričká, len samé košele- mám aj také vojenské z našívkami aj hipiesácke, aj s veľkým golierom, košele sú sexi

orgazmus

tak ale tie vlasy si nageluj a ces si ich tak dozadu vies to sa mi paci.. a nevadi ked si chudy to je dobre ale ked pojdes niekam von ci na zabavu daj si radsej tricko nejake pekne rifle a tenisky.. skus aj siltovku do tych kuceravych vlasov juuuj skus ci sa ti bude hodit.. inak mohol by si mi poslat tvoju fotku mozno by som este nieco na teba vymyslela :-)

technécium

dík orgazmus, len baby mi dosť hovoria, že je hriech strihať také vlasy a majú pravdu, keď to stále počúvam, staršie vyzerať neviem myslím , že je to erotickejšie, pre typ báb ktoré nemajú radi menších, tučnejších a zlatom ovešaných mužov a tie čo sa im páčia títo muži sa zasa nepáčia mne
s tým melírom vďaka asi to tak aj urobím, len si dám zafarbiť pár prameňov na čierno a červeno čo povieš
s náušnicami tiež dík, ale len do jedného ucha si dám
kravaty sa aj mne osobne páčia také menšie a úzke a trička nenosím lebo ja som chudý a košele sú aj praktickejšie- myslím pekné košele, tričko tak nosím na jeseň a jar maximálne pod rozopnutou košeľou a vykasanou a myslíš, že tú kravatu je lepšie mať uviazanú tak voľne na široko- tak punkersky
kérku- chcem aby ju bolo vidno a čínsky znak nechcem, chcem symbol taký menší samozrejme
ale ďakujem, dobré rady, uvidíš foto potom zbadáš

orgazmus

mily technecium.. takze prva vec
vlasy-radsej si ich ostrihaj na kratko a nageluj.budes vyzerat mladsie,krajsie atd

melir-daj si len blond melir . urobia ti to peroxidom ktora ti vytiahne farbu a ta ti vydrzi stale len ti zacnu potom vyrastat vlasy tak si ho daj znova nadrobit

nausnice ucho netahaju . sem-tam hnisaju ale ak si ich budes pravidelne cistit tak by to malo byt OK.

kravata- no spominas ze nosis stale kosele..skus nejake tricko budes vyzerat mladistvejsie a co sa tyka kravat tak nie moc dlhe a nie moc siroke .

kerku - daj si kerku radsej na rameno alebo na lopatku ale ked si rozhodnuty dat si na krk rozhodne si daj nejake cinske znaky alebo take nieco...