hak-vyliecene akne-a teraz?

lea

na akné a rôzne zápalové vyrážky antikoncepcia niekedy pomôže inokedy zasa nie. Každopádne nie je to riešenie pretože je to určitá hormonálna záťaž pre ženu a celkovo na pečeň. Ak má niekto kožné problémy často krát je za tým preťažená pečeň alebo zlé trávenie. V prvom rade treba telo vyčistiť a aj pleť sa zlepší. Mne samej lekári nevedeli vyliečiť hrozné akné 5 rokov. Skúsila som sa očistiť a za 2 mesiace mi akné zmizlo. Úžasné. erika@misha.sk

anka

Ja som nikdy nemala problematickú pleť, počas brania HAK som mala prekrásnu a po jej vysadení hrôza. Vyrážky na tvári, dekolt, chrbát, ramená... proste všade. Ani kožná si s tým nevedela rady, pretože roacutan sa môže predpísať len popri hak. Tak som opäť začala brať Hak, ale náplaste. Zatiaľ sa mi pleť zlepšila len trošku, ale asi to nieje dôsledok hak. A ani nechcem aby mi hak korigovala moju pleť, aby som po jej vysadení nemala opäť problémy.

ja ;)

ja som mala akne az v takom stadiu, ze mi kozna navrhla aknenormin, alebo roacutan. ale skusila som tu antiku ako poslednu moznost, docasne pomohlo no. s akou kozmetikou vas osetrovala vasa kozmeticka? dermajetics poznate?

vlocka23

Tiez som brala Minervu asi dva roky, mala som problematicku plet. Plet sa mi zlepsila, ale neviem s istotou povedat, ci to bolo prave HAK. Teraz mam tabletky uz par mesiacov vysadene, ale plet mi ostala v pohode. Mozno to bude uz aj vekom a prekonanou pubertou :) Ale tiez nesuhlasim s tym, aby si sa ladovala HAK pokial ju v inych ohladoch nepotrebujes, ale len pre plet. Ja som ju vysadila pre ine problemy a teraz mi je ovela lepsie, hoci sa s priatelom musime chranit inak.

sissssa

aj ja som mala minervu, ta mi s kozmetickou fakt dost pomohla, dokonca som potom nebola rok u kozmeticky a mala som stale krasnu plet, ale mesiac po vysadeni bum, tak som bola akurat dnes znovu na cisteni pleti. HAK nechcem, pokial ju nebudem nevyhnutne potrebovat...su to predsa len synteticke hormony a skodia

vladuska5

Awojte, ja som brala na akne Minervu 10 mesiacov, tiez som nechcela brat HAK, ale videla som v tom poslednu moznost, ako si vyliecit plet. Krasne mi pomohla a tak som presla na inu, pri ktorej sa mi plet naspat podrbala. Tak som ju prestala brat a aj celkovo antiku a teraz musim poklopkat mam celkom peknu plet, sem-tam vyrazka, ale uz to nie su take podkozne hnisave zapaly, ako pred zaciatkom uzivania HAK.

mrkvicka

sissssssa :tak si ju teda nejdes opat predpisat???a akne sa ti vratilo v rovnakej intenzite alebo este horsie(som pocula ze sa to tak vracia) hm??dakujem za odpoved

sissssa

no ja som ju brala atiez som mala hladku plet bez akne, ale teraz, 2 mesiace po vysadeni sa to vratilo :(( idem zajtra ku kozmeticke