Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Schudnime raz a navždy!

Príspevok v téme: Schudnime raz a navždy!
suzen_

CHCETE SA K NAM PRIDAT A SCHUDNUT KONECNE RAZ A NAVZDY? TAK NAPISTE:
-vek
-vysku
-zaciatocnu vahu
-ciel ktory chcete dosiahnut
-miery(pas, boky, zadok, stehna)
A PRIDJTE SA K NAM =)

KAZDY DEN SI NAPISEME JEDALNICEK, PODPORUJEME SA, PISEME SI RECEPTY, RADIME SI...KAZDY PIATOK SA VAZIME A NAHLASUJEME VAHU. RAZ DO MESIACA SA MERIAME.

------------------------------
Zaujímavý článok na tému "Prečo raňajkovať?" www.zdravie.sk

lenula

ja som aj chodila do posilky a vsetko. len sa staly nejake veci, tak som sa vybodla na to. cez vikend si idem doma zrestaurovat posilku mojuuuu a idem do boja! :DD

suzen_

ahooj lenulik :)

vaha je stale 56.5 - 57 kg tera som zacala viacej hybat sa tak centimetre a postavu stale vylepsujem..a hlaavne som zacal preto aby som sa dostala naa zimu do formy..aby ma neprepadla lenivost :DDD

ale ale co to tu ciitam kocky moje???

vsetkym nejako isla vaha hore..co to co to??

podme bojovat lebo bude zla suzen :DDD

lenula

ja? hm..nooo...dost blbo, momentalne, ale chcem nabehnut na stary dobry rezim... rano sacharidy, desiata ovocie, obed normalka okrem vyprazanych jedal a vecer bielkovinky. prestala som chodit do posilky, tak som sa na to vybodla. ale uz je skoro tma, zima, takze budem mat cas na seba, nieco so sebou robit :)))

kyblik_

no moj jedalnicek teda na motivaciu fakt ze nie je...resp na zdravu motivaciu urcite nie :) ale coskoro sa to mozno aj na to bude podobat tak potom sa ozvem :)) :))

lenula

kyblik..... no ja az tak malo nejem. Adulina ma ten jedalnicek fakt dost "nijaky". a ako to ide tebe? hod nam sem nejaky jedalnicek pre motivaciu :)))

kyblik_

baby, ja len taka otazka ze nezda sa vam ze jete prilis malo? to kolko za den prijmete kalorii? ved to si akurat spomalujete metabolizmus a potom sa bude tazko rozbiehat (osobna skusenost ja som prave vo faze rozbiehania a je to nenormalny zaberak, na nervy ) :))

lenula

ahojte dievcatka. ja som stale tu, s vami. Momentalne si pripravujem plan, kotry budem od pondelka drzat na 1000% precent. pretoze takto to proste nefunguje.... Vylepim na chladnicku a davaj!!! :)))