Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Schudnime raz a navždy!

Príspevok v téme: Schudnime raz a navždy!
suzen_

CHCETE SA K NAM PRIDAT A SCHUDNUT KONECNE RAZ A NAVZDY? TAK NAPISTE:
-vek
-vysku
-zaciatocnu vahu
-ciel ktory chcete dosiahnut
-miery(pas, boky, zadok, stehna)
A PRIDJTE SA K NAM =)

KAZDY DEN SI NAPISEME JEDALNICEK, PODPORUJEME SA, PISEME SI RECEPTY, RADIME SI...KAZDY PIATOK SA VAZIME A NAHLASUJEME VAHU. RAZ DO MESIACA SA MERIAME.

------------------------------
Zaujímavý článok na tému "Prečo raňajkovať?" www.zdravie.sk

janka89

no baby vidim,ze vy uz nakupujete na leto vo velkom,to je super,ja by som tiez cosi potrebovala kupit,ale ja neznasam nakupy,nenavidim ked idem do mesta a pridem s prazdnymi taskami:(((musim si aj plavky kupit a nejake tricka,musim sa premoct:))

for_4

nathalia, ja neviem, co robim s tymi plavkami, ale fakt mi vydrzia len jednu sezonu. Co sa tyka solarka, nechodim tam, nerobi mi dobre na pokozku a okrem toho mam tmavsi typ pleti a za slnkom chodim aj cez zimu. Takze solarko fakt nemusim.
Nakupy dopadli very good:-)som ale uplne k.o a to chcem ist este behat, musim sa nejak premoct:-)

anddy

cavte babule takze moj jedalnicek
R-parky,chlebik,horcica
D-jogurt,banan
O-mäsko,zelenina
O-nebude
V -este neviem
tak zatial sa majte

nathalia123

jaaaj, to ja som na topanky uplny blazon, akurat si na jedny fajnove (a fajnovo drahe:)) lodicky sporim.:-))) mne sa tiez pri mori plavky pravidelne znicia, ale minuly rok som si kupila asi ozaj dobre, lebo drzia ako nove, tak az buduci rok.:o)

nj moniq, stranocka sa nam zrusila, ale nic to, bolo to aspon take male osviezenie a treba pokracovat v zacatom usili.

baby, chodite niektora do solarka?

for_4

aj ja som si minuly rok kupovala, ale mne sa kazde plavky pri mori znicia,okrem toho cez leto je to moje permanentne oblecenie-teda ak som doma:-)
A minuly rok mi jedny nacal aj pes:-) a saty-no nie ze by som ziadne nemala, ale ja som nakupovaci maniak:-)a teraz v sobotu idem gratulovat na svadbu, po pol noci aj na hostinu, tak chcem mat nieco pekne na sebe. A ked si kupim satky, tak asi aj topanky:-) No nic, utekam uz kocky, majte sa

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.