Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Schudnime raz a navždy!

Príspevok v téme: Schudnime raz a navždy!
suzen_

CHCETE SA K NAM PRIDAT A SCHUDNUT KONECNE RAZ A NAVZDY? TAK NAPISTE:
-vek
-vysku
-zaciatocnu vahu
-ciel ktory chcete dosiahnut
-miery(pas, boky, zadok, stehna)
A PRIDJTE SA K NAM =)

KAZDY DEN SI NAPISEME JEDALNICEK, PODPORUJEME SA, PISEME SI RECEPTY, RADIME SI...KAZDY PIATOK SA VAZIME A NAHLASUJEME VAHU. RAZ DO MESIACA SA MERIAME.

------------------------------
Zaujímavý článok na tému "Prečo raňajkovať?" www.zdravie.sk

sarka6

ja ani neviem, a kolko by bolo vhodne ?
ja sa chcem hlavne zbavit velkeho zadku, sirokych bokov, a stehien a lytok
brusko a od neho je to fajn, ale dole hroza :(...nemozem si ani kupit rifle ani nohavicem ake sa mi pacia,lebo na mna nemaju velkost :(

for_4

suzen, idem pohladat nejaku fotecku a poslem ti. Moni, nic si z toho nerob, aj ja som dnes jedla vselijako, len nie zdravo:-)) tiez mam kramy a nieje mi dva krat dobre

sarka6

ahojte baby
ja by som sa chcela k vam pridat :)
mam 20 rokov, vysku 172 cm, vahu okolo 70kg, teraz som na intraku, tak netusim presnu hodnotu.
Miery poslem este :)
Chcela by som 58 kg. Snazim sa dodrziavat podobny jedalnicek ako vy :)
Pit sa snazim vyse 2 litrov, najma teraz ked je tak teplo. Aj pohyb sa snazim pridat do mojho zivota :D

suzen_

ano ano moni kukal som..=)

krasne vlasky, oci, pery..fesanda neskutocnaa =) ale si taka znama tvar.=)ako keby som ta uz videla niekedy

suzen_

noo aj ja cumim panelak =))

a este kocky som chcela ze nech kazda z vas nezabudne tu fotecku a este ze nech kazda napise co by na tom blogu chcela mat..co sa tyka rubrik..naprikald recepty, vtipy, obrazky a taak dalej =)nech viem co tam mam dat

moniqa87

jj.... a nechcem vyzniet ako uplna sliepka... ale este aj nechty som si zlikvidovala... to vsetko tie kramy, ze som taka naladova... rychlo musim dat do poriadku nechty a nieco sa naucit a sptat, ale pustila som si panelak... to je take odputanie sa nachvilu, aj ked to kukam len prilezitostne :-))

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.