Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Schudnime raz a navždy!

Príspevok v téme: Schudnime raz a navždy!
suzen_

CHCETE SA K NAM PRIDAT A SCHUDNUT KONECNE RAZ A NAVZDY? TAK NAPISTE:
-vek
-vysku
-zaciatocnu vahu
-ciel ktory chcete dosiahnut
-miery(pas, boky, zadok, stehna)
A PRIDJTE SA K NAM =)

KAZDY DEN SI NAPISEME JEDALNICEK, PODPORUJEME SA, PISEME SI RECEPTY, RADIME SI...KAZDY PIATOK SA VAZIME A NAHLASUJEME VAHU. RAZ DO MESIACA SA MERIAME.

------------------------------
Zaujímavý článok na tému "Prečo raňajkovať?" www.zdravie.sk

moniqa87

baby inak, ked tu tak pozeram vsetky tie temy, co tam baby drzia diety od vymysli sveta ako 90dnova a delena strava...
nemyslite si, ze je to uplne odveci? lebo tak sa stravovat do konca zivota neda a tym padom ked sa vratia do normalneho rezimu tak s najvacsou pravdepodobnostou aj tak zasa priberu...
preco sa vobec niekto da na takuto dietu? to su vsetci tali lenivi zmenit zivotny styl? vsetko chcu mat rychlo a bez namahy... hmmm.... fakt na zamyslenie...

nathalia123

kujeeem:), aj tebe. uz sa pomaly zbieram z prace domkov, mozno sa tu este vecerom ukazem, tak zatial prajem krasny vikend dievcence. paaa:))

nathalia123

moniq, dakujem isto to vyskusam, asi hned dnes.:)
lenul, ak sa ti da, skus mi aj ty poslat ten receptik na ten s tymi krabimi tycinkami, tie mam strasne rada.

u nas je tiez hrozne skaredo- inak sranda, ako tu vsetky piseme "u nas" a ja vobec neviem, kde to je "u vas", mozno sme aj susedy:-DDD. ale esteze mi nemusi byt nic luto- sedim totiz este v praci. vecer si skocim na hodku do fitka, ked sa ani na korcule neda ist...:(

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.