plet po vysadeni HAK

mrkvicka

no prave ju nechcem LEN kvoli pleti:) ale tak ked uz tam pojdem tak zabijem dve muchy jednou ranou....no my tu mame taku kozne ze pokial si cez akne nevidite cez oci tak vam nepredpisu nic:(no aspon mne nechcela:)....aaa phamrmatex je dobry ale ako vravim asi zabijem tie dve muchy jednou ranou:)dakujem za nazory:)

lojzka09

Aj ja mam strasnu plet uz par rokov, a nedokazem sa toho zbavit. A strasne ma to depce.. a moja kozna mi vzdy predpisovala zinerit, len potom akosi skoncila na prednej hore na prtialkoholicko a teraz mame divny system u nas. ale vyskusam to urcite

veveveverica

na lekársky predpis .. navštívte kožnú lekárku a tá vám povie viac .. ak máte na tvári tri pupáky tak vám ich isto nepredpíše, ale ja som mala pleť hroznú .. určite sa oplatí tam zájsť a spýtať sa :)

veveveverica

skús brať niejaké lieky priamo na pleť .. ja beriem Aknenormin .. po troch mesiacoch sa mi pleť tak krásne upravila, že ju mám ako modelka .. spolužiačke lieky zabrali za tri týždne, druhej za dva mesiace .. načo si kaziť telo antikonc. iba kôli pleti .. radšej by som brala aknenormin, a ako antikonc. používala pharmatex .. napíš ako si sa rozhodla