Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Septoplastika

majusss

tiez rozmyslam, ci mam alebo nemam ist na operaciu, mam z toho obavy...chcela by som sa spytat, ci ma niekto skusenosti so septoplastikou aj pri lokalnej anesteze. nebolo to neprijemne? a je to lepsie alebo horsie ako pri celkovej anesteze? dakujem :)

Lucuska

Ahojte v januáry mám ísť na septoplastiku ale v Trnave sa asi neodvážim počula som dosť negatívne názory, chcela by som sa spýtať či máte s tým skúsenosti bud v TT alebo v BA a s ktorým lekárom ste boli spokojný. Dakujem

inguška

Sunday samozrejme že ti to urobia aj na ORL robia tam aj rinoplastiky čiže upravy nosa , na plastickej chirurgii by si asi za to musela platiť ak by to bolo z estetickeho dovodu ale na krčnom to robia bez platenia , pozri si na nete rinoplastika a septoplastika , uvidiš len musiš ist na krčne neviem odkial si ale najdi si dobreho odbornika ak ti niekto poradi kto niekoho pozna aby si to mala dobre urobene papa odpis ako si sa rozhodla

sunday

Ved ja sa chystam, len ešte neviem ku komu, či mam isť na plasticku chir., lebo ževraj aj tam robia prepážky. Alebo by mi to spravili aj na ORL chirurgii?

inguška

Ahoj Sundey , a prečo sa neideš poradiť za lekárom kvoli operacii budu ti robiť asi aj rinoplastiku a budeš mať potom rovnejsi nos ak mas nos krivy kvoli priehradke , musis sa ist objednať ku lekarovi na operaciu robia to naraz aj septoplastiku aj rinoplastiku

sunday

Ja mam krivu prepažku, ale mne je to vidieť aj zvonku, mam ho do jednej strany takže mne to bohužial budu musieť napraviť aj zvonku, alebo neviem ako, ešte som nikde nebola ani na konzultacii.

inguška

Ahoj Danieell , dakujem ti za odpoved som rada potešil si ma a mohol by si mi ešte napisať či si mal po operacii opuchnuty noc ale nejako zmenenu tvar,nejake opuchy alebo modriny a či ťa to velmi bolelo ja idem na operaciu v pondelok a či je bolestive vyberanie folii, alebo či to velmi krvaca po operacii a ako dkho si bol PN dakujem za odpoved

inguška

Ahojte chcela som sa opytať či operacia nosovej priehradky nespôsobuje deformitu nosa či ho nebudem mať po operacii krivý diky ahojte

redsun

stale nechapes MUC ja chcem vediet ze keby som si to nedal ostranit ci by mohli byt ine zdrav . problemy co ja viem napr. bolesti hlavy,nieco s plucami a tak lebo ma to zaujima proste len cem vediet ze okrem toho dychania to moze mat aj ine problemy to som cel MUCKO PUCKO VIES ? :D

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.