Striptiz :0)

Vydlicka

Jooj, mne to pripada tiez dost funny, a hlavne tie tvare, co hadze ten chalan :D Dakujem velmi pekne za rady, snad to zvlasnem mmm... On mi aj tak povedal, ze pravdepodobne to nevidrzi, uz, ked budem v nohavickach. A este mi povedal, ze sa mu paci, ked su mi vidiet spod tricka ramienka z podprsenky.... je tu este niekto, komu sa to paci?

veveveverica

niekto - chceš povedať že keby si ty sedel v tom kresle, na konci striptízu by si bol taký nažhavený jak to svet nevidel ? :D .. a stál by ti jako bejkovi :D

niekto

ee uvedom si ze zeny a muzi vnimaju striptiz inak
zenam je to strasne smiesne takze to maju muzi hodne tazke (teda urobit striptis ktory vzrusuje nevyvolava zachvaty smiechu)
muzi to vnimaju inak ked to urobis tak ako v tom videou nebudes mat problem :)
drzim palce:)

veveveverica

no tak zaujímavé video ale smiešne :DD .. neviem si predstaviť ako by sa asi cítil môj chlap, pravdepodobne by sa totálne smial :D .. ale pravdaže že na začiatočníčku to je fpoho :)

mojmirka

ahoj. predpokladam ze na valentinka budete aj popijat. trosku sa dostanes do nalady. nove spodne pradielko a ides na to. vyber si nejaku peknu hudbu a zalezi od teba ci bude dlha, alebo kratka. ja by som zvolila kratsiu, striptiz potom nebude taky dlhy...=))) finta. haha.
no a je to smiesne, ale vyskusaj doma pred zrkadlom nejake pohyby. cudovala by si sa ako to pojde. ziadna zena nie je polienko, ked chce aby sa to muzovi pacilo....

ritop

kup si poriadnu salatovu uhorku a zacni ju pred nim olizovat a cucat potom si ju daj do susure a potom do zadku - anal a znova zopakuj
usi pri tom vynechaj

mary-anne

no ja som minule tak sponntane spravila, ani neviem, ako:-) ale bolo to super, priatela to uplne dostalo a to som nebola ani sexi oblecena..
no mala som vypite, to je pravda, bez toho by to mozno ani tak super neslo:-) a potom to prislo same, "odhodila" som ho na postel, nech sa diva a ja som sa pomaly vyzliekala, hrala dobra hudba- to je dolezite, pre spravne pohyby:-) jemne sa o neho obtieras ale nedovolis sa ho dotknut:-)