Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Srdiečko?????? plss

Príspevok v téme: Srdiečko?????? plss
peter0033

ahojky,ám od mala diagnostikovaný prolaps mitrálnej chlopne aj šelesť, a už asi rok mám často bolesti pri srdci, niekedy sú to pocity krčov alebo zvieravá tupá bolesť, inokedy pichanie, bola som aj u lekára, kardiolog povedal, že prolapsy má veľa ľudí, ale ja nepoznám nikoho koho tak bolí v oblasti srdca, prosím váw má s tým niekto podobnú skúsenosť?? alebo sa aj často dozvedám, že také bolesti pri srdci a pichanie je od chrbtice,,ale je to možné..aby to takto bolelo stále? alebo aj také pocity vibrovania tam mám, prosím niekto s podobným problémom poraďte, som zúfaly

nice

Nice nehnevaj sa ,ale tento nick pouzivam obcas ja . Teraz uz len ja ,lebo som si ho dala registrovat len preto , aby si tu nik neplietol kto je kto. Diky za pochopenie.

nice

no ja mam tiez selest a obcas mavam pichanie pri srdci, ale vraj to je z chrbtice..doktorka sa ma pytala ci moc casto niesom zhrbena, alebo krivo nesediim a uvedomila som si ze to bude asi fakt z toho...potom ma zacne pichat pri srdci, ze sa ani poriadne nadychnut nemozem, ale zase to prejde..ale mavam to len obcas...ale ak ti lekar vravi ze je to v poriadku tak hadam vie o com vravi;)

adka000

Peter aj ja mavam take vibrovanie pri srdci ale u mna to je stres ,ale neviem ti viac povedat.Keby ze skusis prejst na stranku uzkost tam myslim jedna baba spominala ze ma ten prolaps.

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.