sviezi dych ráno

Príspevok v téme: sviezi dych ráno
nesvieža

Priateľ hned rano ako sa zobudi,len co otvori oči hned sa chce bozkavať a najčudnejsie je,ze ma sviezi dych ako bezne cez den. Ja sa odtahujem,lebo viem ze ja rano nemam taky sviezi dych ako on. Ako je to mozne? Ked som videla niekedy vo filme ze sa dvaja rano poprebudzaju a hned bozkavaju neverila som ze to existuje,ze je to tak len vo filme,ale nieje. Prečo ja rano nemam taky prijemny dych ako on,ked si umyvam večer zuby aj ustnu vodu pouzijem?

mataaaaa

aj mna toto zaujima, ale myslim ze je malo ludi ktori maju po prebudeni sviezi dych, ale zas ak niekomu extra zapacha, tak to je bud pokazenym chrutom alebo nejakou poruchou travenia, tiez zalezi co vecer papas...

jamka

ja som sa nad tym tiez stale zamyslala,ale odkedy som nasla Pana praveho tak sa na tom len zasmejeme a je nam to jedno,aj keby nam smrdelo z pusy :) a pusa je pekna tak ci tak..len netreba velmi otvarat usta a dychat na toho druheho :D ..ale nam to nevadi lebo sa lubime :)je to ludske

karotka

ja neviem ... ale toto by aj mna zaujimalo...(moznoze ma pod vankusom schovanu zuvacku:D )casto premyslam ako to budem riesit ked budem s niekym vo vztahu v ktorom sa uz budeme vedla seba aj zobudzat:) neze by toto bolo najdolezitejsie...ale tak....taky ranny pusiik neni nic moc :D