svrbenie v pošve

pepe75

lucqa/ moja zlata ked ti skonci menzes,tak utekaj k doktorovi,lebo ked to zanedbas tak sa ti to moze vliect aj roky a to je peklo mozes mi verit...

hellan

Jasne ze sa ti to zahoji samo, povedz priatelovi nech ti to pofuka :-) Vzdy po velkej potrebe sa osprchuj, aby si si to nenainfikovala

akinom007

lucqa/ ja som ti preto tak napisala ked si pisala ze sa to bojis povedat mame, a neboj sa nebude to nic vazne. mas aj vytok?

lilusha

ahojte vsimla som si ze mam malicku ranku pri vchode do posvy...asi ma poranil priatel ked ma prstoval...dost to pali..a mam aj lepkavy vytok...co mam robit? zahoji sa to samo alebo mam ist ku gynekologovi? poradte

megan

Tie lactobacily su volno predajne a pomozu, lebo narovnavaju narusenu mikrofloru a posilnuju imunitu. Ale musis ich uzivat pravidelne a dlhsiu dobu.

lucqa

akinom: no saq uvidim....ja to povim mame saq predsa je to stale moja mama a je tu premna nato aby ma podrzala a je baba taq to pochopi hadam....boze len nech to neni nic vaznee:((

akinom007

ved ked sa hambis mame nemusis hovorit nic, ak vies o nejakej gynekologicke alebo gynekologovi kludne sa tam vyber, mozes ist aj sama alebo s kamaratkou a nie je to vobec nic hrozne.
alebo si skus kupit iba Canesten krem pokial mas len svrbenie ale ak mas aj vytok tak radsej k tej gynekologicke.