Do leta buďme kočky!

bublinka89

Ahoj Mishella, skus si pozriet toto Stacker 2 XPLC. www.stacker2.sk Kamoska mala podobne problemy a ocvedcial sa jej. Ja beram naopak 7-Phenylstack a som velmi spokojna.

motylca1983

ahojte,pomožte mi niekto prosím vás,potrebujem schudnúť do 2 mesiacov a neviem ako,poradte mi prosím
napíšte mi na motylca1983@azet.sk prosím
dakujem pa

Mishella

ahoj stacarka tak najmenej 5 kilov to nie je az take hrozne.. lenze moj najvacsi problem su stehna a odtial nie a nie zhodit ci spevnit a ked sa mi to nedari tak som z toho zufala a mam chut s tym prestat ale zatial je motivacia a odhodlanie dost silne ... a ty si ako na tom? ako som sa tu docitala tak dost uspesne nie?

stacarka

caw caw :-)
hm, no neviem, ako je mozne, ze tak vydrzim :-) ale u mna je to tak, ze jeden den vydrzim 40minut normalne v pohodke, ubieha mi to ako voda, a na druhy den ma to uz po 5 minutach nudi.. ale vzdy minimalne 20 minut vydrzim.. no a samozrejme nejake posilnovacky potom..
matury, no ucim sa ucim.. uplne stale.. teda skoro.. proste stale kukam do tych papierov, robim si testy z angliny, sloviny, riesim priklady z matiky.. myslim, ze takymto tempom by som to mohla aj zvladnut :-)
este si dam dalsie "prazdniny" od buducej stredy.. pojdem na pn-ku a este sa nieco od stvrtka do pondelka naucim.. dufam.. tak potom drzte palce:-)
suzanna, my nedietujeme.. naco? potom sa ti to aj tak vsetko vrati spat..
radsej sa nauc jest pomaly, mensie porcie, viackrat denne.. a cvicit kazdy den.. aspon nieco.. proste stale sa hybat.. do leta je kopec casu - 4 mesiace.. a za taky cas sa daju spravit zazraky aj s nasimi telami.. :-)
mischella - tak pod s nami do toho.. len sa na to nevykasli ako tie ostatne :-P a kolko by si potrebovala dat dole? :-)

Mishella

ahojte babenky ja by som tiež velmi rada do leta schudla... dada7 ja by som rada šla do toho z niekym urcite to bude pre nas lepsia motivacia

mary-anne

ahojte:o)
no tak ja som sa este nemerala, v zivote. kedze sa nam stratil krajcirsky meter:o) ale zaujimalo by ma to, tak kupim asi .hehe
stacarka, mna len zaujima, ako ze vydrzis tolko vela na biku?? ved ja nevladzem , ked si dam tych 20min?! no je pravda, ze som skoro cely zivot poriadne necvicila,tak si asi telo potrebuje zvyknut na tolku namahu:o) sa teskam s tebou, ze ti to ide, to je super!! len tak dalej... a co matury??
kajka, ako som uz pisala, skoro cely zivot som vobec necvicila, nedavno som si kupila rotoped a cvicim doma. byvam v malej dedine a najblizsie tae-bo je tak 51km od nas a u nas su male moznosti na teketo nieco.co uz.. a bola som raz vo fitku,lenze to je unisex a nemam rada, ked na mna zizaju... tak cvicim domka...

kajka

AWojtee BAbenkyy:)) ja zacinaam opat chudnut :)) chce to len silnu a pevnu volu a ide tolahko.....minule leto som schudla vyse 10 kil --aa ozaj vy cvicievate len domka ci aj chodite niekam??? lebo ja som cvicievala TAe-bo a n achudnutie je to uplne perfektne

stacarka

no cav konecne :P :)
ja sa vazim kazdu nedelu, a zatial vaha stoji, ale cm idu dole.. a citim to aj na nohaviciach, tak sa tesim :-)
len aby som to nezakrikla, ako vzdy ech.. uvidime.. napr. mam peknu stravu teraz.. neprezieram sa, pekne 5x denne.. no fajne :-) uvidime v nedelu.. lebo az teraz som zacala naozaj naplno :-)