Do leta buďme kočky!

venere

r:krajec razneho chleba s cottage,paradajka
d:jogurtovy napoj 125ml
o:zeleninova polievka,cestoviny so spenatom
o:jablko,banan
v:bude jogurt jogobella
akurat sa chystam do posilky..

mmenoir

stacarka - no super, to ma dost odhovara ist maturovat z anglictiny, z ktorej som povodne chcela... ale tym ze teraz som rok vo francuzsku, moja anglina isla totalne do zabudnutia, takze ja by som asi vobec nezmaturovala, hoci predtym som bola B2.

k teme:

ranajky - jogurt ananasovy, musli,polovica jablka, caj
obed - hlavkovy salat a dva kusky peciva na sposob pizze, potrete kecupom a posypane syrom
olovrant - jablko

venere

r:krajec razneho chleba s maslom,paradajka,kusok hrozna
d:musli tycinka
o:paradajkova polievka,ryza so zeleninovym salatom
o:hrozno
v:jogurt jogobella,mlieko a cerealie
2l vody,1l zeleneho caju
bola som v posilke 1,5h

stacarka

no, tak matury boli dost tazke :) teda slovina ani nie.. ale ta anglina... skoro som sa rozplakala ked som dopisala.. uplne som to doryla.. takze ak sa jej nevenujes aj mimo skoly, a nezalezi ti od toho prijatie na vysoku skolu, daj si radsej lahsiu uroven.. nie ako ja :-/
a jasne, chystam sa na vysku.. bud informatika, ak ma tam nezoberu tak ekonomika.. som zvedavaa :)

Mishella

ahojte bambulky ... prepacte ze som tak dlho neozvala ale tento tyzden som mala odst tažky takže aj to cvicenie tak vyzerallo cvicila som len do stvrtkua piatok sobota nedela nic a preto som vcera nemala odvahu stupit na vahu nechcela osm byt sklamanna takze preto tento tyzden idem uplne naplno kupila osm si dnes novu jarnu bundicku takze chcem dat do nej trochu dole s toho brucha ... ale vidim ze vam to ide pekne gratulujem pekny vecer prajem pa

pajka22

stacarka: gratulujem k maturam, to je pekny vysledok :-) a chces ist aj niekam na vysku?

mary-anne: aj ja som sa zacala zdravo stravovat a automaticky som to nazvla dietou, lebo som sa vzdala resp. obmedzila sladkosti, ktore velmi lubkam :-(

stacarka, mary-anne: co sa tyka BMI, tak sme na tom asi rovnako. Ja teraz pri vyske 163 cm vazim 58,5 kg a do konca maja by som chcela mat 54 a v juni by som mohla este dalsie 2 kilka schudnut a to uz by som bola stastna - prestastna :-))

majuska22

ahojteja wam chcem napisat moj jedalnicek lebo skolu mam tak divne ze mam dost velke medzery medzi jedenniim tak dneska napr,8:30-miska musli,12:00par sucharov,16:00-leco s parkom a vecera to este newiem,no rozmyslala som ze zacnem chodit u nas na obedy co by bolo ookolo 12tej dako tak a davakl by som si tie najzdravsie jedla u nas robia soju tofu rozne zeleninove pokrmy

stacarka

no, tak ja ti to teda mary poviem :D
slovina super.. asi tak 85%
anglina, typujem na okolo 50%
matika typujem na 60%
tak uvidime... hlavne ze som presla :))

takze, ja chudnem od decembra.. ale napisala som sem takisto okolo februara az.. a od decembra sa mi podarilo schudnut zo 64kil na terajsich 57 pri vyske 166cm
este dam nejake 4-6 kil dole, a budem celkom stastnaa :))
v cm mi to ide kraasne dole :)..