Do leta buďme kočky!

sosidza

tak dievcata,ja zacinam od zajtra aj so stravou popracovat,bez toho to nepojde-ja som uplne genialny pripad,ako sa to nema robit-som schopna prvy krat jest o piatej vecer,takze metabolizmus spomaleny az az-takze zajtra zacinam o siedmej pekne ranajkami a papam 5 krat denne,aj za cenu toho,ze treosku iste na zaciatku priberiem,vzhladom k mojmu doterajsiemu stravovaniu,ale snad sa tp casom rozbehne :),tak mi drzte palce a nech sa aj vam dari,pekny den

leila

blondie123, odkial si nie si z Ba? zeby sme sa mohli stretnut. Uf korcule, zevraj najlepsie na zadok a stehna, problem by nebol ich kupit, ale neviem na nich ist, som drevo a mam taky problem, ze sa mi lahko kosti lamu a sa bojim ze spadnem a uz sa nepostavim. Priatel mi ich chcel kupit, ale bojim sa strasne toho. kebyze toto nemam, tak nevaham. Je to nebezpecne?
Inak teraz som bola cvicit a som tak utahana ako kon, ze nevladzem ist do skoly, pojdem neskor. Som robila drepy a cviky na nohy a tak by som spala aj po sediacky.

zabicka1611

ahojte babenky..neviem ci som pisala ze sa pridavam...:DDmoja vaha 55kg..do leta 48 chcem urcite mat!!
co mate dnes na obedik? viete ze ako olovrant sa odporuca jest jablko (max. 2!!)?!!lebo perfektne stravite svoj obed..a neodporuca sa vecer ani rano lebo zbytocne privolava hlad!! :))

mary-anne

ahojte kocky:o)
no super, ze sme tu uz tolke. len pekne do toho, aby sme v lete boli ozaj kocky a nie len v lete, aj dlho potom:o)
tak ja som dnes cvicila, uff, nevladzem.
stacarka a ty ako?tiez si sa dlho neozvala. ako matury, v pohode??

pekny dnik

blondie123

:)leila..me ide tiez hlavne o cm a spevnenie :)..tiez sa nebudem vazit kazdy den ..tak raz a tyzden :)..dufam ze sa otepli a koecne vyjdem na krule:)..inac na brucho su dobre pilatesove cviky..kus si pozriet na nete..ja mam doma jedno CD ..a uzasne vyformovalo bucho :)..a aj zvysok tela..len treba pravidelne cvicit :)pekny den :)

sosidza

...no to by slo :o),zdrava strava a pohyb...pekny zaciatok,nech nam to teda vydrzi co najdlhsie,najlepsie natrvalo a vysledky iste budu tiez

leila

baby asi som to zle napisala, hlavne mi ide o cm z brucha a stehien, zadku, typ hruska jasny a zretelny. Tie kg ak pojdu dolu budem rada, ale ako nie som ten typ ze sa budem vazit kazdy den, lebo viem ze zazraky sa nedeju. Zajtra idem cvicit rano, a potom do skoly. Mozme to skusit spolu, preto som tu. Ja som zacala dost jest zeleninu, lebo predtym to bola slabota.

sosidza

takze babenky,ja mam 175cm a 63kg,23 rokov-teda podobne ako leila a blondie-ale schudnut na 55kg?to nie je vela-to som mala naposledy pred 9 rokmi a to mi vrav eli,ze som kost a koza..hmm neviem,ale mozme sa pokusit...nejake navrhy???

blondie123

leila.. ty si podobny typ ako ja :Dlen ja mam 17..ak cches mozme na to ist spolu:)..ja tiez potrebujem schudnut zo stehien zadku a brucha:)..co ty na to?