darček

Príspevok v téme: darček
technécium

v sobotu sme mali s kamošmi dosť ostrú výmenu názorov, na darčeky pre ženy, tak by ste mi to tu mohli ozrejmiť z prvej ruky
ja tvrdím, že na prvé rande nie je vhodný darček, len pozvanie do reštiky a tak, potom na druhom je možné kino a nejaká prkotina ako mydlo, ale kvalitné, voňavé, vačšinou si baba pomyslí, že čo ja smrdím, alebo sa neumývam, ale myslím, že tento typ darov je dobrý a kamoši len, že musia byť kvety, potom niečo drahé, že také darčeky najviac ženy potešia, tak ak je to s vami

technécium

ja mám rád orchidee, tak asi tú, myslel som tak naaranžovať, že okolo stonky bude niečo omotané- tak jednoducho, napr žltá stužka, tak nejako

lilly

ak si tej babe sympaticky tak sa s tebou bude velmi rada stretavat aj bez darcekov staci pozvanie na kavu, do cukrarne.. ale ak si jej nesympaticky tak tym darcekom to nezachranis.. ked uz tak kvietok alebo nejaka cokolada.. len nie mydlo alebo tu satku ved to je hrozne..

technécium

ruže, alebo orchideu a potom je ju lepšie darovať samotnú, alebo nejak aranžovanú a ešte koľko ich má byť 1, 3, 5 tak aby ich zas nebolo moc
a kombinácia kvetín nemôže byť

slapka

A tiez charakter darceka a obdaruvavania zavisi aj od veku dvoj ludi. "Pubertalne" dary su ine, tam si netreba az tak davat pozor.