darček

Príspevok v téme: darček
technécium

v sobotu sme mali s kamošmi dosť ostrú výmenu názorov, na darčeky pre ženy, tak by ste mi to tu mohli ozrejmiť z prvej ruky
ja tvrdím, že na prvé rande nie je vhodný darček, len pozvanie do reštiky a tak, potom na druhom je možné kino a nejaká prkotina ako mydlo, ale kvalitné, voňavé, vačšinou si baba pomyslí, že čo ja smrdím, alebo sa neumývam, ale myslím, že tento typ darov je dobrý a kamoši len, že musia byť kvety, potom niečo drahé, že také darčeky najviac ženy potešia, tak ak je to s vami

fizzy

napadlo mi, co tak pralinky, najlepsie rozna zmes, mliecna, horka, biela cokoloda a k tomu ta satka vkusne zakomponovana.

technécium

takže kvietok v kvetináči, taký kaktusík mi tu už radili-takže to bude asi dobrý darček
myslím, že oblečenie, pozor nie doplnky, sú zlé darčeky

csenica

Mna by potesili sexi nohavicky a hned by sme si to spolu rozdali. Mam rada ked chlap ide rovno na vec, pokial ma ako osoba pritahuje :-D Jasne ze nie na prvom radne, ani druhom a tretom....

motilik

Napriklad Orchidea v crepniku, alebo iny crepnikovy kvitnuci kvet, aj ked malinky by mna osobne potesil :-) Je to take romanticke, naturalne a nie je to ziadny gyc.

technécium

díky, tak ešte hoďte nejaké nápady, také netradičnejšie darčeky ma zaujímajú, trebárs ako tá šatka

violett

Figurka ty by si si pomyslela ze pachnes lebo mas sebavedomie \"pod psa\", no ja by som si myslela ze je v tom kus erotiky- rad by citil vonu toho mydla na mojej zamatovej pokozke. Je to vazne sexi, pokial aj ten chlap je sexi :-) Ako to tu uz niekto spomenul, je to velmi sofistikovany darcek.

figurka

mmm s tym mydlom neviem :-) ja by som si pomyslela tiez asi ze pachnem hihi ...no mna ako zenu potesia kvietky ...a rada chodim do kina a aj rada papkam :) inak ostatne darceky dajak ani nie...aj ked potesia...no zaciatky fakt len take pozvanie niekam abo kvietok...