Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zničené trávenie

Príspevok v téme: Zničené trávenie
jozef87

Je tomu už rok, čo mám problémy s trávením. Prv som posiloval a hodne jedol, resp. poviem narovinu, prežieral. Preto po hordách denne skonzumovaného tvarohu , mlieka , mäsa bola riedká, bledá stolica na dennom poriadku. Cez minulé leto som teda zašiel na gastro. Boli mi robené len krvné testy na celiakiu , HP , pecenove testy a vsetko OK az na zvysene Imunoglobiny IgG a ALT. Obe hodnoty zvysene dost vyrazne. Bolo mi povedané, že som prekonal nejakú infekciu čreva a predpísali mi po POL ROKU od prvej návštevy antibiotiká Ciprinol 500, samozrejme výsledok stále ten istý - plynatost, objemné, ale nie riedké stolice. Dráždivé črevo usudzujem ,že nebude, keďže sú dni, ked mi je celkom OK a k tomu beriem 3 druhy probiotík , ale pomaly strácam na váhe, aj keď jem značne, kedy by som za normálných okolností priberal, preto sa pýtam , mám zoslabnutú absorbciu tenkého čreva ? resp. prečo je to nevstrebanie živín , zničil som schopnosť čreva vstrebávať tým prežieraním ? Diky za rady. Rok je predsa už dosť dlhá doba, aby sa to dalo do poriadku...

[zruseny12]

....presne tak ak chces vediet v akom stave mas creva,potrebujes odborne vysetrenie, daj si urobit gastrofibroskopiu,pri gastrofib.ti odoberu vzorky a z toho ti zistia v akom stave mas creva.Len tak sa to neda povedat,hoci ja som uz tusila,ze mam znicena creva a ze sa vo mne nieco deje,a este som ani u lekara nebolo/davno predtym/mala som aj velke krce,vsetko ma bolelo atd.ale aby si mal istotu.myslim,ze na tu hadicku by si mal ist...vela stastia

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.