Skrtenie

Príspevok v téme: Skrtenie
0vecka

no neviem ci to sem patri ale strasne sami to paci ked mozem moju fesandu skrtit vlastne to bol jej napad a nevim pride mi to nebezpecne ....

preto s chcem spytat najlepsie niekoho kto sa v tom vyzna ze nakolko je to nebezpecne napr ze ked strati vedomie ci sa jej nemoze nieco stat (samozrejme ked ju hned pustim) alebo ci to nemoze mat nejaky negativny vplyv napriklad na mozog alebo tak....

niekto

ovecka urcite sa ti nebude pacit ked padne do bezvedomia a ty chytis paniku ci este zije
davaj pravidelne pauzi pri tom skrteni
nech sa nadychne a nechsa jej prekrvy mozok :)

mataaaa

tak ju trebars poriadne vysvacaj po zadku niecim alebo jej zviaz ruky, ale hento skrtenie sa mi zda byt choreeeeeeee

haha

anoo sak setko je na webe, tu sa nepytaaj, tu niesu taky tyrani a sadomasochisti, to hladaj na inych strankach..
heeh najlepsia cast ze "odpadne ale v pohode zije":D..len aby neodpadla tak, ze neprezije:D

0vecka

akoze najradsej by som zmazal taketo komenty...prva vec je ze ona to xce viac ako ja a druha ze sa snazim prave zohnat info ake je to nebezpecne v com mi moc nepomahate..... a dalsia vec je ze na nete je mrte ludi co takto daju niekomu sacok na hlavu alebo skrtia povrazom atd to mi pride uz fakt ze dost nebezpecne.... a nevim teoreticky by to malo byt tak ze odpadne ale este v pohode zije a mala by sa prebrat nie ako vo filme ale to nexcem skusat len to zistit ze ako to je ale asi budem radsej hladat na nete....

night

ovecka, takze tebe sa paci ked sa z toho snazi dostat, ale nema sancu??
niekto zase vravi ze ti to ma dat neak najavo alebo ta buchnut...no neviem si predstavit to, ze ako potom asi rozoznas ked ta bude buchat ze sa jej to paci, a ked ta bude buchat ze je to uz vela?? a ty to nerozoznas a zrazu ti padne mrtva z postele, budes raad? asi ta to moc netrapi, tak vela stastia aby si neskoncil v base:))