Skrtenie

Príspevok v téme: Skrtenie
0vecka

no neviem ci to sem patri ale strasne sami to paci ked mozem moju fesandu skrtit vlastne to bol jej napad a nevim pride mi to nebezpecne ....

preto s chcem spytat najlepsie niekoho kto sa v tom vyzna ze nakolko je to nebezpecne napr ze ked strati vedomie ci sa jej nemoze nieco stat (samozrejme ked ju hned pustim) alebo ci to nemoze mat nejaky negativny vplyv napriklad na mozog alebo tak....

leerka

tak ano, trosku nasilial mozno vzrusuje aj mna, ale musi to byt v tej norme, ze sa tomu smejeme....nie, ze by som videla v partnerovych ociach neaky tupy vyraz .....ze by mi chcel naozaj ublizit

leerka

kazdy ma sice ine fantazie a chute, kazdemu sa paci nieco ine...ale eviem si predstavit, ze by ma vzrusovalo to, keby sa moj pri sexe dusil......

leerka

ovecka, ty si fakt chory clovek...ved ako mozes napisat, ze sa ti paci,ked sa chce z toho dostat ale nema sancu.....preboha...neivem, ci si tu z nas nerobis len dobry den.....ale ak nie, tak sa chod liecit....a ak sa nepreberie, tak zelam vela stastia vo vazeni.....

mataaaa

tak to su mi ale divne prejavy lasky...
ak ste ale obaja sadomaso tak je to v pohode, mna keby moj chlap chytil pod krk tak sa s nim rozidem