Dobry gynekolog v Ruzomberku

[zruseny8]

hej jasne ze v zahranici si nic nedavaj robit, tam ta to vyjde patnasobne dlhsie. kedy vlastne odchadzas?
teda uz vie co je to? ked dumal, dumal este aj do vojenskej ta poznal. inac v tej vojenskej je taky bordel ze hroza

[zruseny8]

ja sa tam neviem kedy najblizsie dostanem, tiez nemozem ist hned. ci by si sa prosim neopytala co moze byt vsetko ta malicka hrcka, a ci je to velmi nebezpecne. teda ak nemas problem.

to ma byt taka operacia ze prides, zoperujes a odides? rok je dost dlha doba a ak chces uzavriet tuto kapitolu zivota, bolo by dobre aj toto doriesit

faith

Ja by som aj počkala, vrvael že asi nie je nebbezpečna ale bolo yb lepšie daťť to von. Problem je v tom že idem velmi daleko. Napisala by som kde ale nechcem to tu ved vieš ako to je:) a tam by sa mi to možno ani nepodarilo alebo by to bolo strašne drahé..

faith

aj ja si ymslím že od 18, ale on sa ma ešte aj pýtal že či nemám frajera ktorý by tam so mnou skočil.Ano zväčšuje sa , najskor bola malá uplne, čakala som že zmizne, a vlastne mala som tolko problémov že mi bolo apsolutne jedno čo so mnou bude, teraz odchádzam na minimálne rok a chcem začať nový život, a to bez takýchto problémov.. Jasné čo sa ho možem spýtať? či prijíma pacientky?

[zruseny8]

ty chces ist na operaciu bez toho aby o tom vedeli rodicia? myslim ze sa ti to nepodari. bude musiet informovat rodicov kedze este nemas osemnast. na velmi dlho sa chystas prec? ta hrcka sa ti zvacsuje? no ak vravis ze uz ju mas dlho, tak nemoze este chvilku pockat? daj vediet, velmi ma zaujima ako dopadnes

faith

Ak to máš hore, može to byť ...fuuha ja neviem teraz vravelmi tam všetko možné a vravel že tam hore býva niečo ale neviem si spomenuť škoda..hernia možno? asi nie...Aano prijima, ja som mu len zavolala a on v pohode pridte:)

[zruseny8]

o tej hrcke sa pytam schvalne, pretoze ja mam tiez nieco podobne na pravej strane velkych pyskov tak uplne navrchu pod ochlpenim. a neviem co je to.
ten gynekolog sa vola michal lunicek? ozaj novych pacientov prijima bez problemov?

faith

taakže ambulanciu ma akokeby na mostovej ale z druhej strany, ako ked ideš ku tym trom vyškovym panelakom, a je tam taka ulička kde je knihkupectvo,chovatelstvo, tak pred tou uličkou, ked tadiaľ pojdeš dobre sa pozeraj a určite to uvidíš, je tam velký nápis:) Tú hrčku mám v lavom pysku, je dosť velká a myslím že sa mi vytvorila z vracania. (mám problémy s bulímiou). Najhoršie je, že za ttýžden odchádzam na dlhú dobu preč, a povedal že by som mala isť na operaciu:( Zajtra tam pojdem zas a skusim sa sním dohodnuť či by sa to dalo aj bez toho aby sa o tom dozvedeli rodičia....