PIKO

Príspevok v téme: PIKO
denisaa

ahojte.moj ex-priatel je zavisli na piku.chodila som s nim asi 3 mesiace.zo zaciatku bol uplne super chalan-28rokov,vsade ma braval,vymyslal super programy a bol velmi zodpovedny.ale potom po nejakom mesiaci to prislo.zacal hrozne ziarlit na vsetko,neustale ma ontrolova,postupne sa mi zacal vyhrazat-ked som to s nim chcela skoncit..no proste 1 den bol super mily clovek ktory by pre mna urobil aj nemozne a na druhy den mi nadaval a bol agrasivny..az po 3mesiacoch som sa dozvedela ze pikuje to v podstate kazdy den-klamal ma sice mi hovoril ze volakedy pikoval ale ze uz s tym svinstvom nechce mat nic a ze uz 1 rok najmenej nepikoval.potom som sa dozvedela plno inych veci o nom-no proste skoro vo vsetkom ma klaml.ked som sa pytala ludi oklo neho ze aky bol v minulosti tak mi povedali ze bol skvely clovek kazdy ho mal rad.proste piko ho zmenilo-okrada ludi,klame...a nevie pochopit ze s nim uz nechcem byt!!stale mi chce tlacit kaleraby do hlavy ze on sa naozaj zmeni.ALE JA MU UZ PO TOM VSETKOM NEVERIM ANI SLOVO!neviem ci mu mam pomoct alebo ho nechat v tom-on sa sam uplne znici

denisaa

ahoj hafan :) no uz mam po tom vsetkom...nevola nepise,nechodi ku mne...nic..iba 2x sme sa nahodne stretli aj to ma prosil aby sme boli znovu spolu...ale ja som jasne povedala ze nie...este mi par veci dlzi aj peniaze 100e a ja som mu pisala nech mi ich este vrati aj ine veci ale on mi uz neodpisal...tak to necham tak..ale som rada ze mam uz teraz opat svoj pekny zivot:)) diky

denisaa

jasne ze sa nezmenil,to su len prazdne recicky...vcera sa tu okolo mojho domu zas motal-strasnee :((
no podla mna uz taky rok najmenej,ale len fuka,zatial...a neustale si vymysla a klame..on je chorobny klamar-keby som sa ho teraz spytala ze ake je pocasie tak povie ze je velmi teplo,slnecno...proste nedokaze v nicom povedat pravdu,a najme nie vo vaznych veciach
vsetci mi tiez hovoria to co ty,ja mu ani neodpisujem ani nezdviham,nic ale on neustale chodi okolo mojho domu,pritom on byva odomna dost daleko...cize je jasne ze caka kym dojdem dole aby som sa s nim ,,porozpravala,,.vkuse len ciha...je to dost tazka situacia aj pre mna aj pre celu moju rodinu ktora sa ma boji pustit aj von,aj ked som uz dospela tak sa o mna kvoli nemu boja..on je psychopat

hafan

ahoj denis :)
ako chces ty vies najlepsie co robit!! ci sa zmenil to tazko verit taky ludia sa skoro nemenia,aky dlhy cas uz ..?

denisaa

no vcera mi napisal,lebo nasi kamarati-ktori su uplne v pohode ale s drogovou minulostou tiez bohuzial-sa vcera zasnubili.oni ma volali na zasnuby a ja som chcela dojst ale som chora tak som nemohla ist a on mi v sms napisal:ze ma prosi aby som prisla ze on aj pride po mna ze sa zmenil atd...ja som mu nato neodpisala..booze vsak mi dal 2 tyzdne pokoj a hned ako bola vhodna situacia aby bol som mnou ,tak uz sa dal do toho!
cislo si menit nechcem,kvoli jednemu debilovi to robit nebudem..ja ho nenavidim

hafan

simaka zozen si knihu "mladez zo zoo v berline " 14 narkomanka sa " vyspovedala" zavisla na heroine v 13 :( v 80 rokoch zomrelo najviac ludi na predavkovanie heroinom v nemecku bolo to aj sfilmovane ale film nieje taky ako kniha,nadherne ale pritom velmi smutne!!

hafan

lilinka
ale trava a pervitin je veeeeeelmi veeeeelkyyy rozdiel !!!!!
cize nehac tieto dve veci do toho isteho vreca!!
a ten tvoj podla toho co pises ma uplne ine problemy trochu vysinuty pripada!!podla tvojich slov!!
od takych ludi prec lebo to je cisty psycho !! bez urazky!!

simaka

Pred niekolkymi rokmi som citala knihu, volala sa memento a bola o chlapcovi a jeho kamosoch, co brali drogy, myslim, ze to bol prave pervitin. Uz len pri citani naskakuju cloveku zimomriavky, nieto ze je to v skutocnosti, citali ste niekto knihu memento?

lilinka

Denisaa.... ja som vo veeeeľmi podobnej situácií, práve teraz... a som tiež zvedavá na váš názor.... chodila som s jedným chalanom... vedela som, že huli... ale ešte pred tým ako sme sa dali dokopy, ma nahuckal, že on s tým prestane a že vlastne preto chce vzťah, aby sa mohol sústrediť na iné veci a nie na drogy. Tak som ním chodila... všetko bolo na začiatku super, všetci hovorili akí sme zlatí a tak... lenže to trvalo asi 3 týždne... a cez vianoce sa to pokazilo. Proste to išlo dolu vodou... Rozišla som sa s ním... No ale to pravdaže nebol koniec. Najskôr mi písal, že ho to mrzí, že ma chce späť... potom ma začal urážať...nakoniec sa mi takisto začal vyhrážať, že sa ho už nikdy nezbavím a bude mi robiť zo života peklo... potom bolo trochu ticho a teraz zase sme spolu v kontakte... píšeme si... a snaží sa ma presvedčiť, že on s tým už prestal... pretože ho s tým načapali fízli v aute a zobrali mu vodičák.. a doma u rodičov mal tiež výdatný "výplach žalúdka".... hovorí mi, že sa zmenil, už nebol s kamošmi vonku dosť dlho, ani sa nechystá, nechce hovoriť o minulosti, lebo že sa na ňu snaží "zabudnúť" a začať odznova.... a chce ma späť.... že by úplne zmenil prístup ku mne... tak ja neviem.. či veriť alebo neveriť... podla mňa keď už raz bol závislý na drogách, tak do toho môže zase hocikedy skĺznuť.. a toho sa bojím... že dokedy mu táto "zmena" vydrží....