Chronicky zapal hrdla - poradte (rng)

Príspevok v téme: Chronicky zapal hrdla - poradte (rng)
salvation

Takze, nakoniec som prisiel an alfu a omegu mojich problemov....

chronmicky chytene hrdlo...

nebyt toho, nemam oproblem s klbami ani srdcom.

Poradte ki prosim co mam robit, nic nezabera.

Ani alicin, ani GSE, ani extrakt z oresaku cierneho, ani lymphomiosot, ani angin heel, ani antibiotika, ani probiotika, ani wobenzym, ani thymunex, proste hrdlo ked xce boliet boli. a ja som z toho na kasu.

mandle nemam od 8 rokov, mam 25, hrdlo ma trapi takto asi 3 roky.

viete niekto kontakt na dobreho ORL doktora?

5qo

preco treba navstivit alergologicku ked nezaberu antibiotika? to bude skor virus nez alergia pravdepodobne ked nezaberaju ATB- teraz prebieha na slovensku paradna virova epidemia-x ludi co poznam su 3tyzdne v posteli

Awesomeone

No presne....ak nezaberu antibiotika na to hrdlo tak treba navstivit Alergologicku ambulanciu, pripadne aj imunologicku. Tak teda skusim stastie tam. Nech je v tom aj cert zakopany, ale pride sa na to.

Awesomeone

No poviem ti, niesi sam..... ja mam 25r a tiez hrdlo chore, uz asi 6 rokov a tiez som z toho uz na kasu. Mavam neprijemne srdcove arytmie, ktore doktory s tym mojim hrdlom nikdy nespajali. Od roku 2004 som pojedol kadejake antibiotika ale samozrejme ziadna zmena. Momentalne asi uz 2 mesiace mavam vecerne teploty a caka ma vysetrenie opat u nosno krcneho doktora. Som zvedavy, co za tabletky mi zase predpise. Aj tak si myslim ze zdroj infekcie je niekde inde, to na hrdle sa mi len prejavuje. Len sa nemozem postazovat, lebo nic ma nebolieva.
Je to proste pliaga ktoru som nachytal neviem kedy, ale problemy to robi dodnes.
Ale to Koloidne striebro sa mi pozdava, asi ho skusim.

RNG

Inac keby dole menovane nezabrali, je tu este collostrum, graviola, lapacho, Samento/Vilcacora(uncaria tometosa) a hromady inych menej znamych

janka...

Aj ja mam chronický zápal hrdla aj mandlí, ale mne ORL mi mandle vybrať nechce. Mam aj nepravidelnu činnosť srdca a vyražky. To ti lekari budu konať asi až vtedy ak budem čakať na transplantaciu srdca a umierať od unavy z toho zapalu.

RNG

na podobne radim GSE, oreganovy olej, extrakt z olivovych listov, koloidnu striebornu vodu, a zvysenie imunity betaglukanmi, zinkom selenom a probiotikami.
Nieco uz len zaberie. Casto je zdroj nakazy v pricelnych alebo licnych dutinach(sinus) a tam ho treba vynicit kvapkami do nosa niekolkokrat denne(roztok GSE striedat s koloidnou striebornou vodou.)