Pharmatex vs. HAK

quaky

čaute, obnovujem tému, tiež chcem vyskúšať túto formu ochrany, kedže som po HAK bola na tom psychicky biedne, momentálne som vysadila AD takže to už s hormónmi určite riskovať nejdem, som zvedavá na tento zázrak :) chystám sa kombinovať s prerušovanou súložou, tak dúfam že neotehotniem :D

Lucka06

Ahojte, vidím že sem dlho nikto nepísala ale keby náhodou niekto mal skúsenosť s tím, že po zavedení kapsuly pharmatex a po pohlavnom styku bez toho aby sa partner do mňa urobil ma strašne štípe dobrých5-10minút? v letáku sa píše že to treba oznámiť gynekologičke ale ja mám normálne obavu že nebudem môcť užívať už ani toto lebo už nemôžem hormonálnu.A nechcem tam chodiť s každou drobnosťou..to potom mam ísť asi už do kláštora, ja to nechápem.mám pocit, že to len mne sa môže stať. A len na kondóm sa spoliehať nechceme už teraz to pre istotu kombinujeme čo mi doporučila aj gynekologička že pre istotu.

niekto

no neviem co bude za 5 rokov ale mozu to bezproblemom pouzivat kojacie zeny a diabeticky
pri klinickych testoch sa neprislo na ziadne vedlajsie ucinky akurat podrazdenie ked mas alergiu

v kazdom pripade ak ti pharmatex nevyhovuje proste zahodis krabicku
s HAk nemozes len tak lahko prestat lebo si rozhasis cyklus

k tej ucinosti nic nieje 100 %
ak HAK pouzijes uplne najdokonajsie spravne tak sanca ze otehotnies za rok je okolo 0.1%
pri beznom pouzivani je to okolo 8%(zabudnute tablety a tak)
pharmatex ma 0,7-2,8(niekde sa uvadza aj 0,3)
prerusovana suloz ma
4-27%
metoda plodnych dni 5-25%
www.sexus.cz

ja si dieta proste nemozem dovolit preto to kombinujem
mne je aj to mizive riziko vela

en.wikipedia.org

tu je este jedna zaujimava alternativa
www.zdravie.sk

zuzummm

Mam pocit, ze nikto, kto pouziva Pharmatex, mu neveri na 100%. Stale citam, ze ho kombinujete s kondomom alebo prerusovanou sulozou. Ak je taky spolahlivy, naco kondom? Je tu niekto, kto moze zodpovedne prehlasit, ze Pharmatexu uplne veri a nepotrebuje ziadnu inu ochranu?
Hak su hormony ale Pharmatex je chemia.. kto mi zaruci, ze sa o 5 rokov nanho nebudu pisat podobne staznosti ako teraz na HAK.. co ak je to podobny "humus", len na to este nikto zatial neprisiel :(
Nie som proti Pharmatexu, len ho zatial nepoznam..
A zacinam mat pocit, ze jedna antikoncepcia horsia ako druha :(((

bbbbbbbbb

trikrat som pouzila pharmatex krem,vsetko nam vyhovovalo,ale, bohuzial, mam na krem alergiu, ak by ste mali zaujem, darujem zvysok tuby

phoney

No na oralny sex to potom nie je. to treba spraktizovat este pred zavedenim cipku.
Cipok je lepsi sko krem( lepsia manipulacia netecie tak)
Jeho vona neprekaza.

niekto

vyteka iba pharmatex
cipky vytekaju menej

za normalnych okolnosti nestipe

chut to moc dobru nema

je to aromaticke ale nieje to nejake neprijemne
cipky su aromatickejsie

klarka12

ahojte, dam to aj sem, mozno niekto odpise:), prosim vas, mohol by mi niekto, najlepsie z vlastnej skusenost poradit ohladom toho pharmatexu?? mam par otazok: nie je po nom nejaky vytok? stipe? je mastny? a este ma zaujima ci nejako chuti pripadne zapacha, keby mi to chcel partner robit ustami???? dakujem.:-)