Pharmatex vs. HAK

nepoviem

tak ja len dúfam že tie bolesti raz pominú .. a som rada že trvajú len dva dni, niektoré ženy majú krče počas celej menštruácie .. nechcem sa ani dopovať liekmi od bolesti aby som si na ne nezvykla, takže potíšku trpím :D

zuzkazuzik

mne sa stáva teraz, že krvácam mimo cyklu....akoze len tak pocas dna si najdem na intimke krv...a to uz preslo par mesiacov odkedy som ju brala

nepoviem

zuzkazuzik - prvé dva dni krámov sú hrozné, tečie zomna jak z prasaťa a mám strašné krče, včera som dokonca aj dva krát vracala a hnačkovala ..

cmucik - tak to bola isto nejaká sedlana, takýchto ludí neznášam proste .. akoby sa to nemohlo hocikomu stať .. šak je to úplne normálna vec

cmucik

no skoro..:)ale kupovala to v meste ale v takom mensom..mne sa to tiez nezdalo..ale ze ked sa jej toopytala tak na nu vyvalila oci

cmucik

jaaj:)dik...kamoska si to raz bola pytat v lekarni a nemali to tam...a etse jej hovorila lekarnicka ze by potom uz nemusela mat deti..neviem co je na tom pravdy

nepoviem

zuzkazuzik-no mne nič iné nezostávalo kedže sa do mna spravil .. užila som ju do 45 minút a to bola sobota v noci :D .. fakt husté stresy, ani plakať som nemala kedy :D