sex polohy v tehotenstve

Weva

ten "hnedy vytok" ono - krcok maternice je velmi prekrveny, moze byt ze sa pocas styku niektore cievky poskodia - nie je to tragedia ale skuste zvolnit a nejst tak hlboko. Ak by to nebola hneda (teda starsia) krv a len v minimalnom mnozstve, skus sa radsej poradit s lekarom...

Ewka12

caute baby,ja som len v 10tt,ale pomaly sa mi brucho nafukuje a zacina ma to tlacit ked je priatel na mne aj ja na nom.inak mame sex casto rovnako ako predtym.priatela moc vzrusujem aj ked som uz trochu pribrala aj prsia narastli.sem tam ma to boli pri vniku a sem tam mam po sexe troku hnedy vytok.je to normalne?

Ivo5

Ahojte, moja žena je v 4 mesiaci a nemôžem sa jej nabažiť taká je sexi. A nie len kvôli zväčšujúcim sa prsiam,ale aj bruško sa mi velmi páči a ani kilečká naviac mi neprekážajú. Aj keď viem,že bude ešte \"väčsia\" nevadí mi to. Stále ma bude priťahovať. A sex? no väčšinou býva na mne, tak nám to vyhovuje :)

mya24

ahoj glam! dufam ze mas pravdu.. inak odkedy tu pisem tak parkrat daco bolo, uz aj sam chcel, tak raz na tyzden sa mu chce aj sexovat, nestaci mu len ruka al. moje usta.. alebo co..heh ale stale mi rozprava ako ma miluje a nase dietatko tak som spokojna.. inak ako sa citis? ja uz som v 33 tt ty uz asi 34 co? vsetko ok? mna male niekedy tak kope ze ma to az boli, stale do toho isteho miesta na lavom boku.. ale inak sme asi zdravi.. a co vy?

glam

Mya, nezufaj, ano je to otec tvojho dietatka a je dost mozne ze ked porodis ten poklad, on sa uvedomi a zacne si ta vazit aj ako zenu, aj ako matku. Sme iba ludia a ty vies preco ho lubis. Po porode sa dostanes do formy ked sa budes snazit, niekedy to ide spontanne uz pocas kojenia zena krasne schudne a strie ti postupne vyblednu. Uvidis, budes ako predtym :-) Ja si tiez pripadam ako buldozer, no co uz :-D

mya24

glam uznavam ze mas pravdu, ved to on mi spravil dieta a chcel aby som bola tehotna a teraz ma uz nechce lebo som tucna a mam strie na zadku- to minule zbadal ked som sla do sprchy a on ze TO co mas??? asi si myslel ze budem do konca zivota sexi a nikdy predtym nevidel tehotnu zenu naho.. som zvedava co povie za mesiac.. zavidim ti ze mas takeho chlapa ten moj mi nikdy taky listok nenechal a ano je to sebec ale co mam robit? da sa vobec nieco s tym robit? nevedela som ze by to tak mohlo byt predtym ako som otehotnela bolo vsetko super:-( ale je to otec mojho dietata a ja ho lubim..:-((

glam

No a ked ho fajcis, predstavuje si ze mu to robi nejaka sexbomba nie? Podla mna je to sebec. Nehovorim ze tehule su nejak extra sexi, ale to semeno do nas napustil chlap, tak nech si nesie svoju polku aspon tym ze ta bude podporovat, zvysovat sebavedomie a hlavne ta milovat taku aka si. Ved je to prechodne obdobie. My si toho pretrpime omnoho viac a "chudak" chlap, uz ho nepritahuje..... des!
Moj je chvalabohu iny, ked rano odchadza do roboty, ja este spim , nechava mi listocky ako "milujem teba aj nasho drobca", "dakujem ze ta mam".....

mya24

ahojte, asi mate pravdu velmi to boli pocut od milovanej osoby ze uz ho nevzrusujete..teda doslova povedal ze "mna nevzrusuju tehotne zeny" ze ked porodim tak to bude ako predtym.. no neviem.. ale zas nemozem povedat, z druhej strany miluje moje brusko aj malicke, stale ho hladka a rozprava s nim a celu noc spi s rukou na mojom brusku.. jediny problem je ze ho uz nevzrusujem ako zena.. ale ma rad ked mu to robim ustami to chce casto..

glam

No ja teraz koncim 32.tt. a moj ma vkuse obchytkava, tak sa mu pacia moje naplnene prsia, ze sa ich nevie nabazit. Mna by velmi urazilo a zdeptalo, keby mi povedal ze ho uz nevzrusujem a to si sama pripadam ako tulen. Uplne by mi pokazil pozitok z tehotenstva aj z dietata..

lenkaL

mya24, presne ako pise ejhe...podla mna to nie je normalne, ze ho nevzrusujes hoci si v 31.tt...ak ma muz zenu naozaj rad tak jej take nieco nepovie a paci sa mu za kazdych okolnosti...a hlavne ide o dieta, nie ze si pribrala z prezierania sa