ľúbim ženáča

brunuska

anka na tvoju otazku ti neviem odpovedat.asi iba tak ze srdcu sa rozkazat neda.nie su vinne len tie zeny ale vina je vzdy na oboch stranach- mozno niekedy aj na troch.ale nechcem ta urazit.proste ty obvinujes len tie zeny,ale keby tvoj muz nechcel tak to neurobi-predovsetkym on mal mysliet na svoje deti,ked uz nemyslel na teba.je mi to luto.nic viac ti povedat-napisat nemozem.

anka

brunuska ja prajem len to trapenie, ine nic,moje zlomene srdce sa uz spamätalo, ale moje deti to srdiecko maju este velmi bolave.Povedz, preco je potrebne kradnut detom otca a manzelke manzela? Nie je dost slobodnych a rozvedenych muzov?

zaira

spytam sa niekoho,kto tam vtedy prispieval.lenze inokedy,ak sa mi tu podari prist.nemam moc prilezitosti,som tu po mesiacoch aj to na skok.

zaira

aj mne je z toho smutno. z toho,ake su niektore zeny a aj z muzov,lebo maju svedomie a vedia,kde je ich rodina a co tym zene a detom sposobia. myslim si,ze vinni su obaja,kazdy prispel svojim kuskom a trpia nevinni ludia a deti. a najhorsie je pozerat sa na ich neistotu v zivote,vo vztahoch.matku to boli aj za ne a vicita si,co mohla a co nedokazala pre ne urobit.

anka

Neviem, co sa stalo s jeho temou, skus napisat administratorovi.Vie tieto deti, aj ked maju vztah, tak stale pochybuju,vidim to na tych mojich.Ved na svete je tolko slobodnych muzov, neviem uz to nevladzem viac komentovat, je mi z toho strasne smutno.

zaira

davno som tu nebola.anka,nevies nahodou,co sa stalo s kennetom a jeho temou Som psychopat? -je to otazka odveci,ale mozno ma informujes.

zaira

poznam takych dospelych mladych,ktori trpia komplexami z toho,ze sa rodicia kedysi rozviedli.prave ta atmosfera,ktoru pri tom zazivali doma,plac,vycitky,obvinovania,zufalstvo matky a /odvrhnutie otcom/ to ich poznacilo a niektori si nevedia vytvorit vztah teraz,ked su dospelymi.

anka

zaira ano zazila som to a svet sa mi zrutil, ako domcek z karat a uz nedokazem nikomu verit.Z tych zien, ktore behaju za zenatymi muzmi, ani jedna nevie, co su to bolave detske srdiecka, ktore sa nespamätaju ani v dospelosti.

anka

brunuska ja prajem len to trapenie, ine nic,moje zlomene srdce sa uz spamätalo, ale moje deti to srdiecko maju este velmi bolave.Povedz, preco je potrebne kradnut detom otca a manzelke manzela? Nie je dost slobodnych a rozvedenych muzov?

zaira

anka,ty si to zazila? mam pocit,ze sa ti to stalo. verim,ze to nie je nic prijemne ale bolest na cely zivot. aj mna by to bolelo a neviem,ci by som este niekomu verila,keby ma podviedol.